Bitcoin Ajandası

Ethereum Tabanlı Altcoin Yeni Oyun Ortaklığını Açıkladıktan Sonra %280 Yükseldi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Tabanlı Altcoin Yeni Oyun Ortaklığını Açıkladıktan Sonra %280 Yükseldi!

Ethereum Tabanlı Altcoin Yeni Oyun Ortaklığını Açıkladıktan Sonra %280 Yükseldi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Popüler sanal dünya kapsamında Ethereum tabanlı altcoin olan The Sandbox’ın (SAND), Request’in muhasebe hizmetleri sepetini kullanmaya başladığına dair haberler yayıldıkça yükselişini artırdı.

Ethereum tabanlı altcoin yeni ortaklığını açıkladıktan sonra Request Network’ün yerel token’ı REQ’nin fiyatı %280 yukarı fırlama yaşarken altcoin birkaç gün içinde 0,20 dolardan 0,76 dolara yükseldi. Bugün sabah saatlerinde de REQ 0,73 dolardan işlem görmeye başladı.

Ethereum Tabanlı Altcoin Yeni Oyun Ortaklığını Açıkladı!

Ethereum Tabanlı Altcoin Yeni Oyun Ortaklığını Açıkladı!
Ethereum Tabanlı Altcoin Yeni Oyun Ortaklığını Açıkladı!

Projenin web sitesi için amaçları şu şekilde açıkladı:

“Ödeme deneyimleri, kapalı ekosistemlerin dayattığı yapay engellerden arındırılmalıdır. Sorunsuz finansal deneyimler yaratmak için merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminde önde gelen yenilikçiler ve kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz.”

Request Network’ün ana özelliklerine göre farklı kripto para birimleri esnasında ödeme almak için faturalar oluşturma kısmının haricinde bir de finansal yönetim alanında muhasebe araçları yer almaya devam etti.  

Sandbox’ın Kurucu Ortağı Sebastien Borget

Sandbox’ın kurucu ortaklarından Sebastien Borget, verimli iş akışını devam ettirebilmek için gereken çözümlerin kapsamını da sadece Request Network’ün sunduğunu belirterek şu açıklamalara devam etti:

“Kripto ile uğraşan büyük şirketler için ödemeler ve muhasebe zorlayıcı. Çok sayıda blockchain cüzdan adresine manuel ödeme yapmak ve işlemlerin kaydedilmesi, her ay ekibin değerli zamanını ve enerjisini aldı. Çalışanlarımıza ve yüklenicilerimize yapılan ödemeleri otomatikleştirmenin ve yıllık mali denetimler sırasında şirketin kripto işlemlerini ve varlıklarını kolayca hesaba katmanın bir yoluna gerçekten ihtiyacımız vardı. Request Finance kullanmak, kripto ödemeleri yapmak için harcadığımız zamanı her ay %90 oranında azaltmamıza yardımcı oldu. Bu, yaratıcılar ve oyuncular topluluğumuz için daha iyi bir platform oluşturmaya odaklanmak için zamanımızı ve zihinsel kaynaklarımızı serbest bırakıyor.”

Request Network, Maker (MKR), Aave (AAVE), Ocean Protocol (OCEAN) ve The Graph (GRT) dahil olmak üzere bir dizi ortaklık kurmuştur.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir