Bitcoin Ajandası

Ethereum Tasfiye Başlatacak mı? ETH’de Neler Oluyor?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Tasfiye Başlatacak mı? ETH’de Neler Oluyor?

Ethereum Tasfiye Başlatacak mı? ETH’de Neler Oluyor?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
4 0

Sektörün en popüler merkezsiz borsalarından biri olan UniSwap’ta 65 bin ETH satışı gerçekleştirildi. Bu satışın ardından Ethereum’un değerinde ciddi bir düşüş yaşandı. Gerçekleştirilen büyük Ethereum tasfiyesi coin fiyatını olumsuz olarak etkilerken, yatırımcıların da korkusunu tetikledi.

Büyük Ethereum Tasfiyesi Söz Konusu mu?

Büyük Ethereum Tasfiyesi Söz Konusu mu?
Büyük Ethereum Tasfiyesi Söz Konusu mu?

Konuyla alakalı olarak bazı değerlendirmelerde bulunan Galaxy Investment üst düzey yöneticisi
Edward Novogratz’a göre ETH fiyatının 1000 dolara kadar gerilemesi ihtimaller dahilinde. Bununla beraber sektörün lider altcoininin hali hazırdaki düşüş trendinde söz konusu seviyeyi koruyup savunacağını da ifade ediyor. Daha önce katıldığı bir konferanstaki açıklamalarında ETH’nin dip seviyesine ABD hisse senetlerinden daha yakın olduğunu da ekleyen Novogratz, FED’in faiz oranlarını düşürse dahi bu anlamda yeteri kadar çırpındığına kanaat getirmeden sermaye dağıtılmaması gerektiğini savundu.

UniSwap’ta ETH Değer Kaybetti

UniSwap’ta işlem gören Ethereum, hafta başında birkaç paritede değer kaybederek 950 dolara kadar geriledi. Aynı anda diğer borsalarda ETH’nin değeri 1.100 dolar bandından işlem gördü. Söz konusu bu değer kaybı bir balinanın 65 bin adet ETH satışından kaynaklandı. Uzmanlara göre yaşanan bu gelişmeden sonra birçok uzman Ethereum’un düşüş bölgesinde yer aldığını düşünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir