Bitcoin Ajandası

Ethereum Test Ağına Bugün Start Verilecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Test Ağına Bugün Start Verilecek!

Ethereum Test Ağına Bugün Start Verilecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto piyasalarının en önemli varlıklarından olan Ethereum’un para çekim işlemlerinde kullanılacak olan test ağı bugün yayına girecek. Ethereum test ağının ne gibi faydalar sağlayacağıysa merak konusu oldu.

Topluluk üyeleri, Ethereum’un test ağını başlatmasının ardından 6 gün içerisinde pek çok para yatırma ve para çekme işlemlerini deneyimleme şansına sahip olacak.

Ethereum staking test ağı Zhejiang, bugün Türkiye saatiyle 18.00’da topluluk üyelerinin karşısına çıkacak. Bu süreçte topluluk üyeleri, Şangay yükseltmesinin ardından para çekim süreci ve sürecin işlevselliğinin nasıl olacağıyla alakalı ilk fikirlerini paylaşmış olacak.

Ethereum Test Ağı Bugün 18.00’da Yayında

Ethereum Test Ağı Bugün 18.00’da Yayında
Ethereum Test Ağı Bugün 18.00’da Yayında

1 Şubat 2023 Çarşamba günü Türkiye saatiyle 18.00 itibariyle yayında olacak Ethereum test ağı, topluluk üyelerinde yaklaşık 6 gün sonrasında gelmesi beklenen Şangay ve Capella yükseltmelerinde uygulamaya sokulacak olan para çekim özelliklerini anında deneyimleme imkânı sunamayacak. Topluluk üyeleri, doğrulayıcılara para yatırmayı deneme ve arayüzün nasıl çalıştığına yönelik fikir sahibi olabilecekler. Bu durumda test ağı şimdilik yalnızca ön izleme gösterebilmek amacıyla kullanıma sunulmuş olacak.  

Ethereum geliştiricisi Barnabas Busa, konuyla alakalı olarak Twitter hesabı üzerinden bazı açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamalarında Busa, test ağını tasarlayan Ethereum geliştiricileri ekibin genel olarak deneyimi iyileştirmek adına gerekli düzenlemeleri yapacağını ifade etti.

Söz konusu bu test ağı ve yükseltmelerin Ethereum fiyatını nasıl etkileyeceği de ayrı bir merak konusu oldu. CoinMarketCap verilerine göre haberin yazımı esnasında ETH fiyatı 1,580 dolar bandında işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir