Bitcoin Ajandası

Ethereum ve 3 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum ve 3 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayabilir!

Ethereum ve 3 Altcoin Bu Seviyelere Fırlayabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Ethereum ve 3 altcoin için yorum yapan ünlü analist Michael van de Poppe, dar aralık altında işlem gören Bitcoin’e göre fırlama yaşayabileceği üzerine açıklamalarda bulundu.

Bilir kişi olan analist Michael van de Poppe yeni bir tweet atarak tweetinde 351,900 takipçisine gönderme yaptı. Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum‘u yakından takip eden analist, strateji uzmanı kimliğiyle ETH/BTC, yükseliş eğilimini gösteren daha düşük bir kurulum yazımı olduğu sürece %25’lik bir artışa geçmek için adım atıyor. Michael van de Poppe konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda da şunları ekliyor:

“ETH/BTC’de bir düzeltme fena değil. 0.075 BTC’ye doğru devam etmeden önce 0.06 veya 0.063’te daha yüksek bir dip arayışı olabilir. ETH 2.0 geliyor. EIP-1559 da. İnsanlar ETH’yi küçümsüyor.”

Ethereum ve 3 Altcoin Önemli Bir Direnç Seviyesini Reddediyor!

Ethereum ve 3 Altcoin Önemli Bir Direnç Seviyesini Reddediyor!
Ethereum ve 3 Altcoin Önemli Bir Direnç Seviyesini Reddediyor!

Analistin ilgilendiği alanda Michael van de Poppe kritik destek üzerinde 100 dolardan daha üstte kalması koşuluyla 280 doları kurtarmak için hazır olduğuna inandığını dile getirdi. Eşler arası ödeme ağında Litecoin’dir (LTC), Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Bence altcoin projeleri de dibe yakın. Litecoin ve diğer altcoin’ler çok önemli bir direnç seviyesini reddediyor, ancak trend değişmeden önce biraz daha onay istiyorlar. Daha yüksek bir düşük veya çift dip, yükseliş sapmasıyla sonuçlanacak.”

Swipe, Bitcoin (SXP/BTC) Karşısında Yükselecek!

Ödeme platformunda Swipe’ın yerel kripto para birimi olan SXP, Michael van de Poppe, kilit direnci 0,00006 civarında alım yaparsa SXP’nin Bitcoin (SXP/BTC) karşısında da %116’nın üzerinde bir artı yaşayarak 0,00013’e yükselebileceğini tahmin ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Swipe‘ta hiçbir şey değişmedi. Hala bir boğa döngüsünün köşede olduğunu bekliyorum. 100 Günlük MA’yı (hareketli ortalama) kırmak ve iyi olmalı.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir