Bitcoin Ajandası

Buterin Açıkladı: Ethereum Yol Haritası Umut Vadediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Buterin Açıkladı: Ethereum Yol Haritası Umut Vadediyor!

Buterin Açıkladı: Ethereum Yol Haritası Umut Vadediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Ethereum kurucusu ve CEO’su Vitalik Buterin bazı önemli açıklamalarda bulunarak 2023 yılında Ethereum yol haritasındaki gelişmelerden umutlu olduğunu söyledi.

Ethereum Yol Haritasındaki Gelişmelerden Bahsetti

Ethereum Yol Haritasındaki Gelişmelerden Bahsetti
Ethereum Yol Haritasındaki Gelişmelerden Bahsetti

Yeni yıl, kripto piyasasında devam eden kışa rağmen umut dolu bir şekilde başladı. Kripto para projelerinden pek çoğu, geliştirme ve büyüme çalışmalarından olumlu sonuçlar alacağını düşünüyor. Diğer yandan yatırımcılar, uzun zamandır etkisini sürdüren ayı piyasasının artık son bulacağını düşünüyor. Bütün bu beklenti ve süreçlerin ortasında Ethereum kurucusu Vitalik Buterin önemli açıklamalarda bulundu. Buterin, 2023 yılında projesinin ilerleme ve gelişme kaydedeceğinden umutlu olduğunu dile getirdi.

En büyük ikinci kripto projesinin mimarı olan Vitalik Buterin, kendisine yöneltilen “Yeni yılda neye güveniyorsunuz?” sorusunu yanıtladı. Ethereum yol haritasını paylaşan Buterin, 2023’te gerçekleşmesini beklediği gelişmelerden bahsetti.

Şangay Yükseltmesi Projeyi Daha İyi Hale Getirecek

Projenin kurucusu olan ünlü isim, mart ayında gerçekleştirilmesi hedeflenen Şangay yükseltmesine değindi. Bununla beraber Ethereum İyileştirme Protokolü (EIP) 4884’ün bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceğine de dikkat çekti.

Özetleyecek olursak, popüler kripto para projesinin geliştiricisi, Ethereum’un yol haritasında yer verilen ölçeklendirme geliştirmelerinden bahsetti. Kilometre taşına erişmeyi heyecanla beklediğini dile getiren Vitalik Buterin, The Surge yükseltmesi sayesinde projesinin çok daha verimli ve başarılı bir hale geleceğine inandığını açıkladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir