Ethereum Yükseliyor, Direnci Kırdı

Ethereum Yükseliyor, Direnci Kırdı

Haberler
Mart 18, 2021 tarafından Esra Yılmaz
122
Son zamanlarda kripto paralar oldukça değer kazandırıyor. Bunlardan gözde paralardan biri olan Ethereum’da trende girmeyi başaranlardan.
Ethereum Yükseliyor, Direnci Kırdı

Ethereum yükselmeye devam ediyor. ABD dolarına karşı 1.800 dolar olan çok önemli direnci kırmayı başardı. ETH fiyatı olumlu işaretler göstermeye devam ediyor. Tahminlere göre 2.000 dolara doğru yükseliş trendi devam edecek gibi görünüyor. Önemli analistlerden olan NewsBTC’den Aayush Jindal Ethereum için teknik analizinde şunlardan söz etti; Ethereum için destek 1.750 dolar ile 1.760 dolar arasındadır. Fiyatı 1.800 dolarlık bölgede ortalamanın çok üzerinde. Saatlik ETH/USD değerlerine göre 1.780 dolarlık direncin ardından düşüş trendinde bir kırılma oluştu. Parite 1.850 dolar olan direnç seviyesini geçtikten sonra güçlü bir artış trendine geçebilir.

Ethereum Yükseliyor, Direnci Kırdı
Ethereum Yükseliyor, Direnci Kırdı

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum yeni bir yükseliş için işlem görüyor. ETH 1.750 dolar olan destek bölgesinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor, buna bağlı olarak 58.000 dolar üzerinde olan BTC ile benzer olarak 1.800 dolar olan direnç çizgisinin üstünde yeni artış başladı. Boğalar kontrolü ele aldı ve ETH için 1.800 doların üzerinde devamlı bir artışa neden oldu. Şu anda ortalamanın üzerinde, bu direnç sayesinde 1.780 dolar ile dirençte düşüş çizgisinin üstünde kırılmayı başardı. ETH şu an için 1.850 dolar olan direnç bölgesini zorluyor. 1.944 dolar ve 1.710 dolar arasında gerçekleşen düşüş önemli bir engel teşkil ediyor.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle