Bitcoin Ajandası

Ethereum’da Düşüş mü Bekleniyor Yükseliş mi?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum’da Düşüş mü Bekleniyor Yükseliş mi?

Ethereum’da Düşüş mü Bekleniyor Yükseliş mi?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Ethereum, kendini iyi alanda toparlanmaya almadan dalgada başlamadan önce 1.865 dolarlık bölgeyi test ederek hareketi sorgulattı. Fiyatta 2.050 dolarlık direnç ve 100 saatlik basit hareketli ortalama olarak bakıldığında daha da alt seviyelerde.

Ethereum fiyat 2.050 dolar seyrinde direnç gösterirken 100 saatlik ortalamada daha da alt seviyelerde alt seviyelerde. ETH/USD grafiğine bakıldığında 1945 dolar olarak kırılma yaşadı. Burada analist Aayush Jindal’a yakın vade içerisinde olumsuz durumlardan kaçınmak için boğaların burada koruma yapması gerekmekte.

Ethereum Mücadele Ediyor!

Ethereum Mücadele Ediyor!
Ethereum Mücadele Ediyor!

2.000 dolardan daha alt seviyelere görülen düşüş sonrasında Ethereum, Bitcoin‘e benzer durumda düşüşte devamlılık sağladı. ETH fiyatında 1920 dolar seyrinde desteği kırarak basit hareketli ortalamada alt seviyelere yerleşti. 1865 dolar seyrinde düşüş gördü ve fiyatta yukarı yönlü bir hareketi başlattı. 1920 dolar ile 1950 dolarlık dirençlerde daha üst seviyelerde kırılma başlattı. Saat olarak da ETH/USD grafiğinde 1945 dolara yakın direnç ile bağlantılı olarak düşüş trendinden daha yukarıda bir kırılma yaşadı.

Düşüş Riski Var mı?

Ethereum için 2040 dolar ve 2050 dolardan daha üst seviyelerde toparlanama düşüşü daha çok devam ettirebilir. Aşağı yöne göre de ilk büyük destekle 1950 dolar seviyesine yakın görüldü. ETH, 1950 dolarlık desteğin üzerinde kalamazsa, 1865 dolarlık desteğe düşebilir.

Şu an için Bitcoin’den sonra Ethereum da düşüşe geçtiğinde yatırımcılar tarafından farklı bir panik oluşumu başladı. Öne çıkan kripto paralarda lider sıralarda bulunan iki paranın da düşü göstermesi herkes tarafından sonuç olarak merakla bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir