Ethereum’da Önemli ve Kritik Seviyeler Neler?

Ethereum’da Önemli ve Kritik Seviyeler Neler?

Haberler
Mart 16, 2021 tarafından Esra Yılmaz
24
Altcoinlerin lideri olarak da bilinen Ethereum (ETH) ile ilgili olarak yatırımcılar gidişatı merak ederken, ABD doları karşısındaki büyük düşüş birçok kişi tarafından şüphe ile karşılandı.
Ethereum’da Önemli ve Kritik Seviyeler Neler

Ethereum, yükseliş ivmesinin ardından gerçekleşen düzenleme ile beraber ABD doları karşısında değer kaybetmeye devam ediyor. Bin 850 doların üzerine çıktıktan sonra düşüş yaşamaya başlayan altcoinlerin lider kripto para birimi, şu anda bin 700 dolarlık destek seviyesinin yakınlarında işlem görmeyi sürdürüyor. NewsBTC’de yaptığı başarılı tahminler ile bilinen ünlü analist Aayush Jindal, Ethereum ile ilgili tahminlerini paylaşarak teknik analiz verilerini yatırımcılar ile paylaştı.

Ethereum’da Önemli ve Kritik Seviyeler Neler?
Ethereum’da Önemli ve Kritik Seviyeler Neler?

Destek Seviyeleri Kırıldı

Yaşadığı yükselişin ardından düzeltmeye maruz kalan Ethereum, önce bin 800 dolar ardından da bin 750 dolarlık destek seviyelerinin altına düştü. Aayush Jindal, şu anda ETH’nin bin 800 doların altında işlem görmesinin yanı sıra 100 saatlik basit hareketli ortalamanın da altına düştüğünü vurguladı. Saatlık USD paritesine bakıldığında da, bin 820 dolara yakın direnç göstermekte olan büyük bir düşüş trendi çizgisinin olduğu, Jindal tarafından paylaşıldı.

Kritik Seviye 1700 Dolar

Aayush Jindal, Ethereum’un özellikle bin 710 ve bin 700 dolar çizgisinde kalmasının büyük bir önem arz ettiğini vurguladı. Lider altcoinin bu seviyelerin üzerinde kalmayı başaramadığı taktirde büyük bir düşüş yaşamaya başlayabileceğini belirten Jindal, şu anda ETH’nin kayıpları konsolide ettiğini belirtti.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle