Bitcoin Ajandası

  1. Anasayfa
  2. Platformlar

Platformlar

Kripto Para

CoinMarketCap Nasıl Kulllanılır?

Esra Yılmaz
0 1641

CoinMarketCap, herhangi bir kripto para biriminin anlık değeri ve değişimlerinin izlenebileceği bir platform olarak tanımlanabilmektedir.

Kripto Para

Cüzdan Şifremi Unuttum! Kripto Cüzdan Şifresi Sıfırlama Yöntemleri

Esra Yılmaz
0 1709

Geleneksel finans ve yatırım yöntemlerine bir alternatif olarak geliştirilerek piyasaya sunulan kripto paralar, günümüzde çok geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumdadır. Farklı özelliklere sahip olması ve küçük yatırımlar ile kazanç sağlaması ise kripto paraları cazip hale getirmektedir.

Kripto Para

Koinim’e Nasıl Üye Olunur? Koinim’de Yapılabilecek İşlemler

Faruk Keresteci
0 1739

Geleneksel finansal yatırımlara ve işlemlere alışmış olan toplumlar için kripto paraların anlaşılması oldukça zor olabilmektedir. Çıktıkları ilk dönemlerden bu yana, dijital para olarak isimlendirilen bu kripto paralar, başlangıçta her ne kadar anlaşılması güç bir işletim sistemine sahip olsalar bile kısa bir zamanda geniş bir kullanıcı alanına yayılmıştır.

Kripto Para

Icrypex’e Nasıl Üye Olunur? Icrypex’te Yapılabilecek İşlemler

Fersah Yılmaz
0 1711

Dijital para olarak da isimlendirilen kripto paralar, ülke ekonomilerinde meydana gelen krizler neticesinde, farklı bir yatırım aracı arayan kişiler için oldukça avantajlı varlıklardır. Bir ekonomik kriz neticesinde geliştirilerek piyasaya sunulan ilk kripto para olan bitcoin, çok kısa bir sürede, geniş bir kitleye yayılmış ve hedeflenen başarıyı yakalamıştır.

Kripto Para

BTCTürk’e Nasıl Üye Olunur? BTCTürk’te Yapılabilecek İşlemler

Berkay Güzelsoy
0 1763

Geleneksel finans işlemleri ve yatırım araçlarına sahip olan toplumlar için, dijital para olarak isimlendirilen kripto paralar başlangıçta anlaşılması zor olmuştur. İlk kripto para olarak bitcoinin piyasaya sürülmesi ile birlikte, öngörülü yatırımcılar sayesinde bitcoin çok kısa bir sürede hedeflediği başarıya ulaşmıştır.

Kripto Para

Paribu’ya Nasıl Üye Olunur? Paribu’da Yapılabilecek İşlemler

Berkay Güzelsoy
0 1666

Kripto paraların geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi ile birlikte, bu dijital paralar ile işlem yapılabilmesi için kripto para borsalarının geliştirilmesi sağlanmıştır. Aynı kripto paralarda olduğu gibi, borsa platformlarında da birçok farklı seçenek söz konusudur.