Bitcoin Ajandası

  1. Anasayfa
  2. Yatırım

Yatırım

Haberler

Altcoinlerde En Çok Dikkat Çeken 3 Gelişme

Esra Yılmaz
0 1742

Kripto evreninde altcoinler proje bazlı olarak ilerlemeye devam ederken, birçok altcoin haftayı çok önemli yükselişler ile kapatmayı başardı.

Kripto Para

Alış ve Satış Emirleri Neden Geç Gerçekleşir?

Esra Yılmaz
0 1649

Kripto paralar, geleneksel finans ve yatırım yöntemlerine bir alternatif olarak geliştirilmiş ve bu anlamda farklı bir arayış içinde olan kullanıcılara sunulmuştur.

Kripto Para

ICO Takvimi Nedir? Nasıl Takip Edilir?

Esra Yılmaz
0 1719

İlk para teklifi anlamına gelen ICO, kripto para birimlerinin işlem gördüğü sistem içinde, ilk halka arz IPO ile eş değer bir terim olarak tanımlanabilmektedir. ICO, yeni bir uygulama veya hizmet sunmak için para toplamak isteyen şirketler tarafından kullanılan bir sistemdir

Kripto Para

CoinMarketCap Nasıl Kulllanılır?

Esra Yılmaz
0 1625

CoinMarketCap, herhangi bir kripto para biriminin anlık değeri ve değişimlerinin izlenebileceği bir platform olarak tanımlanabilmektedir.

Kripto Para

Cüzdan Şifremi Unuttum! Kripto Cüzdan Şifresi Sıfırlama Yöntemleri

Esra Yılmaz
0 1690

Geleneksel finans ve yatırım yöntemlerine bir alternatif olarak geliştirilerek piyasaya sunulan kripto paralar, günümüzde çok geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumdadır. Farklı özelliklere sahip olması ve küçük yatırımlar ile kazanç sağlaması ise kripto paraları cazip hale getirmektedir.

Kripto Para

Kripto Para Alım Satımında Dikkat Edilmesi Gereken 10 Altın Kural!

Esra Yılmaz
0 1682

2009 yılında geliştirilerek piyasaya sunulan ilk kripto para birimi olan bitcoin ile birlikte, dijital para birimleri hayatımıza girmiştir.