Bitcoin Ajandası

Fiyatlar Pik Yaptı! Coinbase 5 Yeni Altcoin Listeliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Fiyatlar Pik Yaptı! Coinbase 5 Yeni Altcoin Listeliyor!

Fiyatlar Pik Yaptı! Coinbase 5 Yeni Altcoin Listeliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Ünlü Bitcoin borsası arasında bulunan Coinbase’in işinde uzman yatırımcıları arasında oluşturulan bir bölümü ile Coinbase 5 yeni altcoin listeliyor.

Borsa ALCX, ENS, GALA, MUSD ve POWR’yi platformuna ekleme yapılarak listeleme haberiyle altcoin fiyatlarında adeta uçuş gördü ve Coinbase 5 yeni altcoin listelemesini gerçekleştirdi.

Popüler Bitcoin borsası Coinbase 5 yeni altcoin listelemesinde konuyla ilgili olarak borsa üzerinden şu önemli açıklamalarda bulundu:

“15 Kasım Pazartesi gününden itibaren ALCX, ENS, GALA, MUSD ve POWR’nin Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağız. İşlem, likidite koşullarının karşılanması durumunda 16 Kasım Salı günü veya sonrasında başlayacak. Her sipariş defteri aşamalardan geçerken Coinbase Pro Twitter hesabımızdan tweetler yayınlayacağız.”

Coinbase 5 Yeni Altcoin Listeliyor!

Coinbase 5 Yeni Altcoin Listeliyor!
Coinbase 5 Yeni Altcoin Listeliyor!

Listeleme haberi ile ilgili olarak altcoin fiyatları adeta uçuşa sürükledi. Alchemix (ALCX) %15 oranında bir yükseliş yaşayarak Ethereum Name Service (ENS) %18 oranında bir yükseliş gördü. Gala (GALA) %30 oranı üzerinden bir yükseliş yaşarken mStable USD (MUSD) %2,5 oranında bir yükseliş daha gördü. Power Ledger (POWR) %100 oranında bir yükseliş daha görmüş oldu.

Alchemix (ALCX), kullanıcılar üzerinden teminat tarafına göre oluşum gösteren ve getiriyi kullanarak otomatik olarak ödenen teminat destekli kredileri açmasını sağlayan bir protokol olmuştur. Alchemix Finance’i yönetim gösteren bir Ethereum tokeni olmuştur. ALCX, protokol üzerinden değişiklikleri önermek ve oylamak için kullanılabilir.

Ethereum Name Service

Ethereum Name Service (ENS), insan tarafından okunabilen kripto adresleri ve merkezi olmayan alan adları için bir protokol olan Ethereum Name Service’i yöneten bir Ethereum tokenidir. ENS, protokol içerisinde gerçekleşecek olan değişiklikleri önermek ve oylamak için kullanılmaya sunacaktır.

Gala (GALA), Blockchain oyunları için bir platform olan Gala Games’e güç veren bir Ethereum tokeni olmak üzere, Gala Games katılımcıları arasındaki değişim aracı olarak kullanılır. Örneğin, oyun içi öğeler için ödeme yapmak için kullanılabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir