Bitcoin Ajandası

Floki Inu Fiyatı Yüzde 80 Değer Kazandı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Floki Inu Fiyatı Yüzde 80 Değer Kazandı!

Floki Inu Fiyatı Yüzde 80 Değer Kazandı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Binance US tarafından listelenen Floki Inu, atılan bu adımın ardından dikkat çekecek seviyede değer kazandı. Elde edilen bilgilere göre Floki Inu fiyatı anlık olarak yüzde 78,03 oranında artış gösterdi.

Floki Inu Fiyatı Anlık Olarak Yükselişe Geçti

Floki Inu Fiyatı Anlık Olarak Yükselişe Geçti
Floki Inu Fiyatı Anlık Olarak Yükselişe Geçti

Dogecoin’in fitilini ateşlediği meme coin akımı etkisini sürdürüyor. Dogecoin sonrasında Shiba Inu’nun (SHIB) atağa geçmesi, meme coin trendinin sürdürülebilirliğini göstermişti. Kripto para dünyasında ciddi bir ekosisteme sahip olan FLOKI’nin hamlesi de çok geçmeden geldi. Binance US’in FLOKI’yi listesine dahil etmesinin ardından neredeyse yüzde 80’lik bir değer artışı yaşandı. Bu cephede yaşanan artış, diğer meme coin’leri de etkisi altına alarak fiyat artışı için bir zemin oluşturdu.

Binance US’in Bu Hamlesi Dikkat Çekti

Binance US tarafından dün Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama, özellikle FLOKI yatırımcılarının heyecanlanmasına neden oldu. Dünyanın en önemli ve en büyük kripto para borsalarından Binance’ın US şubesi, gerçekleştirdiği bu listelemeyle beraber meme coin meraklılarını da heyecanlandırmış gibi görünüyor. Sosyal paylaşımlarında ciddi bir trend yakalayan meme coin, neredeyse 2 katı değer kazandı.

Diğer yandan Binance US’in bu adımı birçok yatırımcıda soru işaretine neden oldu. Güncel olarak FLOKI’yi listesine dahil eden şirketin ilerleyen süreçlerde hangi meme coin’i listeleyeceği de şimdiden merak konusu haline geldi.

Tüm bunların dışında Coinmarketcap verilerine göre Floki Inu fiyatı haberin yazıldığı esnada (25 Nisan 2023) 0,00003789 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir