Bitcoin Ajandası

Floki Inu (FLOKI) Nijerya, Guatemala ve Laos’ta Okullar Kuracak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Floki Inu (FLOKI) Nijerya, Guatemala ve Laos’ta Okullar Kuracak!

Floki Inu (FLOKI) Nijerya, Guatemala ve Laos’ta Okullar Kuracak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Bir flood’un tahminlerine göre Floki Inu bu okulları çeşitli kuruluşlarla ortaklaşa kuracak. Nijerya’da bulunan okul 6 dersliğe sahip olacak ve tam donanımlı bir teknik blok, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve idari ofise sahip olacak şekilde oluşturulacak.

Ekip, bu okul için “Japonya Büyükelçiliği gibi kuruluşlar ve hükümetlerle ortaklıklar yoluyla 10.000’den fazla kadın ve kız çocuğunu güçlendirmeye yardımcı olan Birleşmiş Milletler Ekonomik ve Sosyal Konseyi STK’sı Tabitha Cumi Vakfı ile ortaklık içinde” inşa edileceğini söyledi. Nijerya’da yer alan okul ise, “yaklaşık 3500 nüfusa karşın yetersiz hizmet alan bir tarım topluluğuna” hizmet edecek.

Floki Inu (FLOKI) Okullar Kuracak!

Floki Inu (FLOKI) Okullar Kuracak!
Floki Inu (FLOKI) Okullar Kuracak!

Kripto para biriminin arkasında yer alan ekip, Guatemala’da olan okulun iki sınıflı bir yapısına sahip olacak. Laos’ta olacak okulun ise üç sınıflı bir yapıya sahip olacağı bildirildi. Bunlar, “580’den fazla okul inşa edilmesine yardımcı olan küresel bir hareket” olan Pencils of Promise ile yapılan bir ortaklık sayesinde oluşturulacak.

Reklam İşini Büyüttü

Floki Inu, geçmiş günlerde İsrail içerisinde “8 premium duvarda” ve İsrail’in “en önemli 20 şehrinde” “180 reklam panosunda ve tabelada” yer alan bir reklam kampanyası oluşturmuştu. Bu reklam kampanyasına göre Londra’da yer alan toplu taşıma sisteminin yanı sıra Floki, geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe ile de anlaşma yaptığını ilan etmişti.

Floki Inu’nun reklam bütçesinde ise yeni alıcılara uygulanan %4’lük bir ücret oluşturuldu. Token’lar, “influencer’ların katılımını sağlamak” ve “Floki ekosistemini daha da geliştirmek ve büyütmek” için kullanılıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir