Bitcoin Ajandası

Flow Coin Nedir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. NFT/Token
  4. »
  5. Flow Coin Nedir?

Flow Coin Nedir?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Flow Coin tüm Flow ekonomisi alanında hepsi için ideal bir ödeme yöntemidir. Tasarlanmış bir blok zinciri ve protokol katmanında kullanılabilirlik sağlamaktadır. Günümüzde birbirinden farklı firma üst düzey içerikler geliştirerek Flow’u daha da ilerletilmeye çalışılıyor. Flow Cryptokitties ekibi tarafından oluşturulmuştur. Flow denilen şey aslında hızlı ve yazılımcı dostu olan bir platformdur. Bu ağın merkezinde daha çok NFT ‘ler, oyunlar dijital varlıklar ve uygulamalar bulunmaktadır. Bu ağın kullanıcıları uygulamalar sayesinde verilerini istedikleri gibi kontrol altında tutabilecekledir. Flow Samsung, Endeavour, SVAngel, AppWorks, USB, NBA, Ubisoft, Warner Music Group gibi birbirinden farklı şirketle çalışmaktadır. Aslında flow, flow coin’in çalışması için gereken bir kripto para birimidir.

Flow Nasıl Alınır?

Flow Nasıl Alınır?
Flow Nasıl Alınır?

Flow Coin işlem bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığı ile güvenli bir şekilde alınıp satılabilir. Öncelikli olarak flow coin satın almak istiyorsanız Binance borsasına üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminiz kabul edildikten sonra Binance hesap cüzdanına kripto para ya da fiyat para birimi transferini sağlamalısınız. Transfer işlemini bitirdikten sonra 4. pariteden oluşan flow/ BTC, flow/ BNB, flow USDT ve flow/ BUSD flo coin satın alabilirsiniz. Flow’da sadece alış işlemi değil satış işlemi de yapılmaktadır. Flow Coin’in toplam arzı 1,3 milyar adet olarak duyurulmuştur. Şu an piyasada 23,3 milyon flow coin dolaşımdadır.

Flow Hangi Ülkede Kim Tarafından Kurulmuştur?

Flow dapper labs adlı bir şirket tarafından kurulmuştur. 2018 yılında kurulmuş dünyanın dört bir yanında kullanıcıya açılmıştır. Bu şirket birçok ortakla birlikte çalışmaktadır. Bu şirketin önemli yatırımcıları arasında Andreessen Horowitz, Union Square Ventures, Venrock, Google Ventures, Samsung, DreamWorks, Reddit, coinbase, Zynga, Angellist yer almaktadır. Flow herhangi bir ülkeye bağlı olmadan kurulmuş ve bu şekilde yönetilen bir kripto para ağıdır. Herhangi bir merkezi olmadığı için herkes tarafından kullanılabilmektedir. Büyük iş adamları tarafından kurulmasına rağmen sisteme üye olan herkese açıktır. Amerikan doları hacim potansiyeline sahip olduğu için uzun vadeli yatırımlar için kullanılmaktadır.

Flow Fiyatı

Flow piyasası belli aralıklarla artıp azalmaktadır. Saatlik işlem hacmi düşük veya yüksek fiyattan belirlenmektedir. Flow Coin üye olan her kişi kazanma ve kaybetme riskini göz önünde bulundurarak Flow satın almalıdır. Grafik sistemi ile Flow fiyatlarını takip edebilir Türk lirası ve Amerikan dolarını karşılaştırabilirsiniz. Güçlü kripto para borsalarında ortalama Flow fiyatına bakıldığında 22.88 USD dur. 1 Flow Türk lirası ise 0,00 TL değerindedir. Flow o kadar farklı bir yapıya sahiptir ki an itibarı ile birçok değişim olmaktadır. Eğer ben bu şekilde bir para dolaşımını sağlarım büyük bir kazanç elde ederim derseniz Flow denemelisiniz.

Flow Coin’i Benzersiz Kılan Nedir?

Flow’ un temel amacı mevcut durumlardan ders almak, öğrenmek ve çözüm üretmektir. Flow’ un en büyük özelliği türünün tek örneği olması ve milyonlarca kullanıcıya hizmet vermesidir. Kolay ve güvenli bir programlama olan cadence ile yazılmıştır. Bu ağ topluluklar için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Her kullanıcının üyelik bilgilerini gizli tutarak güven sağlamıştır. Program olarak kayak odaklıdır. Belki de flow’u benzersiz kılan en büyük özelliği hiçbir ülkeye ait olmamasıdır. Ya da kısa bir zaman diliminde adını dünyaya duyurmasıdır. Tüketiciye blok zincirleri deneyimleri sağlayan bir ekip tarafından oluşturulan tek katmanlı bir blok zinciri olması da en iyi tarafıdır.

Flow Fiyat Geleceği 2021 Nasıl Olacak?

Flow Fiyat Geleceği 2021 Nasıl Olacak?
Flow Fiyat Geleceği 2021 Nasıl Olacak?

Flow Coin tam olarak bakıldığında 2021’de muhteşem bir şekilde büyüme göstermiştir. Son dönem haberlerinde kripto para birimlerine çok fazla rastlanırken Flow para birimleri günümüz insanları tarafından daha fazla bilinir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar daha fazla kripto paraya yatırım yapmaya başladı ve flow bu sayede kendini büyüttü. Söylenildiği gibi Flow son birkaç yıl içerisinde oldukça iyi bir büyüme gösterdi ve insanlar bunun uluslararası kripto piyasasında ciddi bir proje olduğunun farkına vardı. Eğer yatırım yapılacak olunursa önce kriptoya yatırım yapılmalı ardından Flow gibi birden fazla para birimine yatırım yapılmalıdır. OKEX birçok seçeneği olan bir kripto borsasıdır. Ve günümüz piyasanı buradan takip edebilirsiniz.

Flow Coin Neden Bu Kadar İlgi Çekici?

Son dönemlerde birçok ülkenin ekonomisi kötü durumdadır. Bu yüzden insanlar nasıl para kazanırım nasıl kâr elde ederim gibi fikirler aramaktadırlar. Bu arayış sonucunda flow ilgilerini çekmiştir. Bu şekilde para kazanılması çoğu insana örnek olmuştur. Milyarlarca insan flow satın almaya başlamıştır. Birbirinden etkilenme sonucunda da sadece alışla kalmayıp satış yapmaya da başlamışlardır. Eğer günümüz şartlarında sizin de biraz bu konulara merakınız varsa hangi ülke de yaşadığınız fark etmez flow’a üye olabilirsiniz. Şansınız biraz yaver giderse iyi bir satış ya da alış gerçekleştirebilirsiniz. Flow değerleri grafi sizlere alış veya satış kodunda mutlaka yardımcı olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir