Bitcoin Ajandası

FTT Token Son 24 Saatte Sert Düştü!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. FTT Token Son 24 Saatte Sert Düştü!

FTT Token Son 24 Saatte Sert Düştü!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan FTX ve Binance arasındaki gerilim devam ediyor. Diğer yandan CoinGecko verilerine göre, FTX’in kripto para birimi FTT Token son 24 saatte sert bir düşüş sergiledi.

FTX borsasının kripto para birimi FTT Coin, iki büyük borsa arasında yaşanan tartışmalarla beraber önemli ölçüde değer kaybetti. FTT Coin’in yaşadığı bu sert düşüşün nedeniyse merak konusu oldu.

FTT Token Bir Günde Yüzde 30 Değer Kaybetti

FTT Token Bir Günde Yüzde 30 Değer Kaybetti
FTT Token Bir Günde Yüzde 30 Değer Kaybetti

FTX borsası dünya genelinde kaldıraçlı token, vadeli işlem ve bunun gibi hizmetleri sunan, kurumsal açıdan da kullanıcıları açısından çözümlere odaklanan bir çeşit kripto türev borsası olarak biliniyor. Kullanıcılarına pek çok alanda önemli avantajlar sunan bu borsanın yerel tokeni FTT ise bir utility token olarak tasarlanan ve piyasada işlemleri kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen bir kripto para birimidir.

FTX’in yan ticaret firması olarak Alameda Research’ün bilançosunun sızdırılması ve bilançoda yer alan FTT Coin dikkatleri üzerine topladı. Üstelik yaşanan bu gelişmelerin ardından Binance üst düzey yöneticisi CZ’nin, şirketin sahip olduğu FTT’leri satışa çıkaracağını açıklamasının ardından söz konusu varlık önemli bir düşüş kaydetti. Haberin yazıldığı esnada FTT Token fiyatı 0,17 dolar bandında işlem görüyor.

Piyasalarda yaşanan bu negatif seyir Ethereum ve Bitcoin gibi sektörün öncülerini de etkilerken, kripto para piyasaları bugün güne kırmızı bir grafikle giriş yaptı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir