Bitcoin Ajandası

FTX Analistleri Bu Hafta Yükseliş Beklenen Altcoin’ler Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. FTX Analistleri Bu Hafta Yükseliş Beklenen Altcoin’ler Açıkladı!

FTX Analistleri Bu Hafta Yükseliş Beklenen Altcoin’ler Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Bitcoin ve bazı altcoin’ler haftanın ikinci gününe hafif bir ivmeyle giriş yaptı. FTX analistleri bu hafta izlenmesi gereken altcoin’lerle beraber patlaması beklenen altcoin’lerden de bahsetti.

FTX Analistleri 3 Altcoin’e Dikkat Çekti

FTX Analistleri 3 Altcoin’e Dikkat Çekti
FTX Analistleri 3 Altcoin’e Dikkat Çekti

FTX analistlerinden Akash Girimath’a göre bu hafta izlenmesi gereken altcoin’lerin başında dYdX yer alıyor. Haberin yazıldığı esnada dYdX Coin yüzde 20 civarındaki yükselişle 1,88 dolardan işlem görüyor. Analiste göre teknik açıdan 2.5 doların üzeri bir hedef olsa da bu rakama ulaşması için çok ciddi bir gelişme yaşanması gerekiyor.

Bu hafta izlenmesi gereken altcoin’lerden ikincisi SNX Coin oluyor. Haberin yazıldığı esnada yaklaşık 8.37’lik değer kazanan Synthetix (SNX), 2.74 dolardan işlem görüyor. SNX Coin analizinde “head and shoulders” paternine dikkat çeken Girimath, teknik açıdan 3.7 dolar seviyesinin görülebileceğinden bahsediyor.

Son olarak izlenmesi gereken bir diğer altcoin olarak Near Protocol’ün tokeni NEAR’a dikkat çekiliyor. Ünlü analist, 31 Mayıs’tan bu yana düşüş gösteren NEAR için destek seviyesinin 3.1 dolar olduğunu söylüyor. Token’in yükseliş trendi yakalaması halinde fiyatın 4.6 dolara ulaşabileceğini de belirtiyor.

Bu Altcoin’lerde de Kırılma Söz Konusu Olabilir

Diğer yandan ünlü analist, Santiment’te en çok işlem gören altcoin’leri de inceleyerek bazıları hakkında uyarıda bulunuyor. İlk olarak yine dYdX Coin’den bahseden Girimath, herhangi bir düşüş trendi söz konusu olduğunda fiyatın 1.08 dolara kadar çekileceğini belirtiyor.

Bunun haricinde NEXO ve THORChain’e de değinerek kırılma beklentisinden bahsediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir