Bitcoin Ajandası

FTX Japonya’dan Kullanıcılarına Müjde: Varlıkları Şubat’ta İade Etmeye Başlayacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. FTX Japonya’dan Kullanıcılarına Müjde: Varlıkları Şubat’ta İade Etmeye Başlayacak!

FTX Japonya’dan Kullanıcılarına Müjde: Varlıkları Şubat’ta İade Etmeye Başlayacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

İflas bayrağını çeken FTX’in bir diğer kolu olan FTX Japonya, kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Şirket tarafından yapılan açıklamada müşteri varlıklarını şubatın ortasından itibaren iade edilmeye başlanacağı ifade edildi.

Kripto para piyasalarındaki hareketlilik sürüyor. Ayı trendinin devam etmesi pek çok kripto para projesini de zorlu bir sürece soktu. Diğer yandan FTX, hukuki süreçlerle ve iflas süreciyle mücadele ediyor. Popüler borsalardan FTX’in çöküş yaşaması, milyonlarca alacaklının ortaya çıkmasına neden oldu. Son olarak şirketin bir diğer kolu olan FTX Japonya, müşterilerinin varlıklarını iade etmesiyle alakalı önemli bir açıklamada bulundu.

FTX Japonya Varlıkları Şubat’ta Ödemeye İade Edecek  

FTX Japonya Varlıkları Şubat’ta Ödemeye İade Edecek  
FTX Japonya Varlıkları Şubat’ta Ödemeye İade Edecek  

FTX’in Japonya kolu, konuyla alakalı olarak kendi web sitesi üzerinden bir açıklamada bulundu. Söz konusu açıklamasında şirket, müşterilerinin varlıklarını şubat ayının ortasında ödemeye başlayacağını ifade etti. Borsanın ülke para birimi, genel borsa reaksiyonundan bağımsız olarak para iadelerini gerçekleştirebilmek adına bir takvim oluşturmuş oldu.

Tüm bunların dışında şirket, kendi bünyesine dahil ettiği Liquid Japan’ın resmi internet sitesi üzerinden müşterilerine açıklamada bulundu. Şirketin Japonya kolu, müşterilerinin varlıklarını çekebilmeleri adına bir sistem üzerinde çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

Yapılan açıklamaya göre ayrıca müşterilerin önümüzdeki ay (Ocak) bir Liquid Japan üyeliği açması talep ediliyor. Bununla beraber bakiye kontrollerini gerçekleştiren müşteriler, şubat ayının ikinci yarısından sonra paralarını çekebilecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir