Bitcoin Ajandası

FTX Krizi Son Olabilir: Hoskinson’dan Dikkat Çeken Açıklamalar!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. FTX Krizi Son Olabilir: Hoskinson’dan Dikkat Çeken Açıklamalar!

FTX Krizi Son Olabilir: Hoskinson’dan Dikkat Çeken Açıklamalar!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Binance ve FTX borsası arasında yaşanan gerilim karşılıklı anlaşmayla sonlandırılmak üzere. Binance, sektördeki en önemli rakiplerinden biri olan FTX borsasını bünyesine katmak üzere görüşmelerini sürdürüyor. Fakat FTX krizi, kripto para piyasalarının tamamını derinden etkilemiş durumda. Dolayısıyla kripto şirketlerinin büyük çoğunluğu, yatırımcılarını ve varlıklarını koruyabilmek adına yeni bir yol çizmeye çalışıyor. Sektör büyük bir dalgalanmayla karşı karşıya kalırken, kurucular da konuyla alakalı olarak değerlendirmelerde bulunuyor.

Hoskinson’dan FTX Kriziyle Alakalı Dikkat Çeken Açıklama

Hoskinson’dan FTX Kriziyle Alakalı Dikkat Çeken Açıklama
Hoskinson’dan FTX Kriziyle Alakalı Dikkat Çeken Açıklama

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, FTX borsasının satışına yönelik olarak bu durumun sektörün son krizlerinden biri olabileceğini söyledi. Hoskinson’a göre FTX türünden olaylar, diğer borsalar üzerinde dalgalanma etkilerine neden olduğundan karmaşık bir hal alabiliyor. Bugün gerçekleştirilen Youtube yayınında döngünün kısa sürede son bulacağını söyleyen Hoskinson, bu krizin en dip olabileceğini, başa çıkabilecek en son problemlerden biri olabileceğini belirtti.

Açıklamalarında ayrıca durumun ne kadar kötüye gidebileceğini tahmin etmenin zor olduğunu dile getiren Cardano kurucusu, en azından bu döngünün son bulacağını düşündüğünü ekledi.

Charles Hoskinson genel olarak açıklamalarında yatırımcıların ve düzenleyicilerin olayının sadece FTX borsası açısından değil, diğer kripto para birimlerini de izole edebileceğinden bahsetti. Üstelik bu çöküşün piyasalar açısından olumsuz bir faktör olduğuna dikkat çeken Hoskinson, altta yatan projeler göz önüne alındığında sektörün büyük ihtimalle toparlanacağını da ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir