Bitcoin Ajandası

StockTwits FTX ile Kripto Para Birimi Değişim Sağlayıcısı Kurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. FTX StockTwits için Kripto Para Birimi Değişim Sağlayıcısı Oldu!

FTX StockTwits için Kripto Para Birimi Değişim Sağlayıcısı Oldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1605 0

Yatırım odaklı sosyal ağ FTX StockTwits ile kripto para biriminde çekiliş kazanmak ve Twitter, Reddit ve hatta eToro’nun bugün sahip olduğu izleyicilerden bir pay almak için hizmetlerini genişletiyor.

Artık FTX StockTwitsile iş başlangıcında kullanıcıları, kripto para birimlerini doğrudan uygulamanın ara yüzünden satın alma ve satma fırsatına sahip olacak ve dijital varlık sevenler için hepsi bir arada bir deneyim sunacak.

FTX StockTwits 6 Milyon Kullanıcıya Yakın Fayda Sağlayabilecek

StockTwits FTX ile 6 Milyon Kullanıcıya Yakın Fayda Sağlayabilecek
StockTwits FTX ile 6 Milyon Kullanıcıya Yakın Fayda Sağlayabilecek

StockTwits, amacına ulaşmak için FTX ile ortaklık kurdu. İlk parti, Sam Bankman-Fried’in sahip olduğu popüler ticaret platformunda bulunan tüm kripto para birimleri için destek sunacak.

İki şirketin zaten birlikte bir geçmişi var. 2021’in sonlarında StockTwits, Sam Bankman Fried’in VC fonu Alameda Research Ventures liderliğindeki bir finansman turunda 30 milyon doların üzerinde para topladı. O sırada FTX Ürün Müdürü Ramnik Arora, StockTwits’in erişimini ve kullanıcı sayısını genişletirken kripto para birimlerini geleneksel yatırımcılar için daha erişilebilir hale getirecek hizmetler sunmak için iş birliği yapmayı umduklarını belirtti.

Crypto Twitter’ı seviyorsanız, StockTwits’i seveceksiniz. Yalnızca kripto ekosistemi olmasa da kullanıcılar yalnızca ilgilerini çeken tick’leri görüntülemek için bir izleme listesi oluşturabilir. Bir kullanıcı belirli bir hisse senedi veya kripto para birimini aradığında, StockTwits fiyat grafiğini, hacmi, piyasa duyarlılığını ve topluluk tarafından paylaşılan en son twitleri gösterir.

Artık FTX StockTwits ile yapılan yeni entegrasyonla birlikte 6 milyondan fazla StockTwits kullanıcısı da sosyal ağdan ayrılmadan takip ettikleri tokenleri alıp satabilecek.

Sadece Büyümeye Devam Eden Bir Dev

FTX, karşılığını veren bir pazarlama ve iş genişletme stratejisiyle sürekli büyüyen bir fenomen olmuştur. Kripto para bilgisi ve fiyat takip uygulaması Blockfolio’yu satın aldığından beri , borsa çeşitli satın almalar, ortaklıklar ve ticari hamlelerle yenilik yapmaya başladı.

Belki de şimdiye kadarki en alakalı olay, NBA Miami Heat’in stadyumu olan eski American Airlines Arena’nın isim haklarının satın alınması oldu. Şimdi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en ünlü basketbol takımlarından biri FTX Arena’da antrenman yapıyor ve oynuyor.

Ancak platform için belki de en önemli zaferlerden biri, 2021’den beri FTX ABD’nin planlarında zaten bir öncelik olarak ilan edilmiş olan türev alım satım hizmetini ABD pazarına tanıtmak için ilk adım olarak LedgerX’in satın alınmasıdır.

Sam Bankman-Fried’in kendisinin CNBC ile paylaştığı rakamlara göre, Ekim 2021’den bu yana FTX’in kullanıcı tabanı %60 arttı ve işlem hacmi ortalama 14 milyar dolar oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir