Bitcoin Ajandası

FTX Yöneticisi Bitcoin Alımına Hazır!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. FTX Yöneticisi Bitcoin Alımına Hazır!

FTX Yöneticisi Bitcoin Alımına Hazır!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

FTX yöneticisi Sam Bankman-Fried, kripto para sektörüyle alakalı olarak bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında sektöre sağlanan yardımların ne denli önemli olduğuna dikkat çeken ünlü yönetici, Bitcoin alımı konusuna da değindi.

FTX Yöneticisi Kaybından Rahatsız Olmayacağını Söyledi

FTX Yöneticisi Kaybından Rahatsız Olmayacağını Söyledi
FTX Yöneticisi Kaybından Rahatsız Olmayacağını Söyledi

Konuya ilişkin açıklamalarında Sam Bankman-Fried, sektöre sunulan para yardımlarının kripto para piyasalarını ayakta tutması durumunda, yaşadığı kayıptan herhangi bir rahatsız duymayacağını dile getirdi.

Açıklamalarını bir programda yapan ünlü CEO, herhangi bir yeri kurtarabilmek adına orta düzeyde kötü anlaşmalar yapmanın bir mahsuru olmayacağına dikkat çekti.

FTX CEo’su daha öncesinde BlockFi ve Voyager Digital için kurtarma yönünde birtakım tekliflerde bulunmuştu. FTX tarafından sunulan milyonlarca dolar değerindeki yardım teklifine karşın bu durum şirketin toparlanabilmesi için yeterli olmadı. BlockFi, FTX’in doğrudan satın alımına imkân sunan bir anlaşma gerçekleştirdi. Voyager Digital ise iflas başvurusu gerçekleştirdi.

Bitcoin Alımı için Fiyatın Düşmesi Gerek  

Diğer yandan açıklamalarında FTX olarak şirketin sahip olduğu varlıklarını ABD doları olarak elinde tuttuğundan bahseden ünlü CEO, teorik olarak Bitcoin satın alabileceklerini de belirtti. Fakat bunun için fiyatın yeteri kadar düşmesi gerektiğine dikkat çekti. BTC fiyatının henüz beklenen seviyeye kadar gerilemediğini de ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir