Bitcoin Ajandası

GALA Coin Nedir? GALA Fiyatı ve Geleceği
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kripto Para
 4. »
 5. GALA Coin Nedir? GALA Fiyatı ve Geleceği

GALA Coin Nedir? GALA Fiyatı ve Geleceği

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Geçtiğimiz yıl eylül döneminde Binance listesine giren GALA Coin, bu gelişmenin ardından birçok yatırımcının radarına girdi. Kripto para projesinde ikincil bir token türü olarak karşımıza çıkan GALA, protokolde Zeepin Zinciri açısından son derece önemli bir belirteçtir.

Bitcoin Ajandası olarak birçok yatırımcı açısından merak konusu olan GALA Token’in ne olduğu ve geleceği hakkındaki beklentileri sizin için derledik.

GALA Coin Nedir?

GALA Coin Nedir?
GALA Coin Nedir?

GALA Games’in yerel tokeni olarak ifade edilen GALA Coin, protokol açısından son derece önemli bir varlıktır. Binance’de listelenmesini ardından gündemde yer almaya başlayan bu yerel belirteç, projeye göre ikincil tür token olarak nitelendiriliyor. Protokol tokeni olan GALA, Zeepin Zincirinin günlük işleyişi açısından hayati bir önem taşıyor.

Şimdilerde Ethereum ağı üzerinde kullanılan bu kripto para birimi, ERC-20 standardında bir varlıktır. Gala Games’te kullanıcılar tarafından değişim aracı olarak kullanılan GALA Coin, aynı zamanda iadesi mümkün olmayan bir hizmet varlığıdır.

GALA Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

GALA Coin satın alabilmek için öncelikli olarak bu kripto varlığı listeyen borsalardan herhangi birinde hesap oluşturulması gerekir. Hesabı için kimlik doğrulaması gerçekleştiren kripto yatırımcıları, hesabını cüzdanına bağlayıp doğru para birimini yeterli miktarda yatırdığında GALA satın alma şansı elde edebilir. GALA’yı listeleyen kirpto para borsalarından bazıları şunlardır:

 • Binance
 • KuCoin
 • FTX
 • Coinbase Exchange
 • Gate.io
 • Huobi Global
 • Gemini
 • Coinone
 • Bitstamp
 • Binance TR
 • OKX
 • LBank

Söz konusu olan bu borsalar en güvenilir kripto para borsaları arasında yer alırken, günümüzde birçok yatırımcı bu platformlar üzerinden GALA Coin ticareti gerçekleştirebiliyor.

2022’de Daha Yeni Oyunlar ve Daha Fazla Destek

GALA, Spider Tanks ve Legends Reborn’un yakında piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere oyun topluluğundaki yeni projeler için sürekli olarak destek ekliyor.

Hızla gelişen bir kazan-öde endüstrisinde rekabetin mümkün olduğunca ilerisinde kalan GALA, oyun-kazan abone tabanını aktif ve büyüyen tutmak için arazi ve gelir satışları başlattı. 27 Ocak 2022’de Gala, Betwixt – The Story of You’yu ekosistemine getirmek için Mind Monsters Games ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Oyun, Gala Games Conservatorship fonundan 1 milyon $ (735 bin £) fon alacak. 

8 Şubat’ta GALA, oyun, müzik, film ve tema parkı NFT’leri arasında bölünmüş olan bu yılki NFT hedeflerini ilerletmek için 5 milyar dolar tahsis edeceğini doğrulayarak NFT alanında sağlam bir yer edindi.

Ayrıca 13 Şubat’ta Gala Games, besteci ve müzik teknolojisi uzmanı BT tarafından yaratılan   ilk tamamen üretken ve reaktif NFT serisi The Orbs’u piyasaya sürdü.

Gala ayrıca rapçi Snoop Dogg’un  Bacc on Death Row’dan NFT parçalarının satışını da başlattı . Amerikalı rapçi kısa süre önce Gala Games platformunda 25.000 Stash Box NFT’yi piyasaya sürdü ve sadece altı günde 45 milyon dolara sattı.

Gala Games Ecosystem, 18 Şubat’ta Gala’nın kendi ‘önce oyunlar’ blok zincirinin lansmanını duyurdu. Gala’nın zincirinin nihai ve resmi adı henüz belirlenmemiş olsa da ağ, insan beyninin serebral korteksindeki kıvrımlar veya çıkıntılardan sonra, lansmanın ilk aşamalarını ‘Project GYRI’ olarak adlandırmayı seçti.

‘Önce oyun blok zinciri’ yatırımcılardan olumlu bir tepki aldı ve GALA fiyatı 25 Şubat’ta %20 artarak 0.25$’a yükseldi.

Ağ, “Gala’nın zinciri, oyun geliştiricileri tarafından özellikle oyun içinde karşılaşılan gereksinimler için geliştirilen ilk blok zinciridir, ancak aynı zamanda Dinle-Kazan, Kazan ve İzle gibi fikirlere de güzel bir şekilde katkıda bulunur” dedi.

DigitalCoinPrice tarafından yayınlanan 26 teknik göstergeden oluşan bir panele göre, 12’si satış, 11’i tutma ve üçü de satın almayı öneriyor.

GALA Kripto Para Fiyat Tahmini

GALA Coin’in geleceği ve fiyat tahminleri birçok yatırımcının özellikle araştırdığı konular arasında yer alıyor. Analistlerden ve algoritma tabanlı tahminlerden elde edilen GALA fiyat tahmini, kripto para için kademeli bir yükseliş eğilimi öngörüyor.

PricePrediction.net daha önce yapmış olduğu tahminlerinde, 2022’de maksimum 0,33 $ işlem fiyatına ulaşacağını söylüyor. Bir GALA’nın fiyatının 2023’te minimum 0,41 $, 2024’te 0,59 $ ve minimum fiyat seviyesine ulaşması bekleniyor. 2025’te 0,89 ABD doları.

WalletInvestor , GALA’nın “harika” bir uzun vadeli yatırım olduğunu ve uzun vadede tahmininin PricePrediction’dan biraz daha iyimser olduğunu söylüyor. Sitenin 2022 için maksimum ortalama fiyat tahmini, kripto paranın aralık ayı sonuna kadar neredeyse 0,60 dolara ulaşması. Yazma sırasında, GALA kripto fiyat tahmini, bir yıl içinde 0,65 dolara ve beş yıl içinde 2,21 dolara ulaşacağını söylüyor. 2025 için GALA kripto para fiyat tahmini, kripto paranın Nisan ayında 1,50 $ değerini aşması.

DigitalCoinPrice GALA fiyat tahmini, WalletInvestor’dan biraz daha az iyimser. GALA’nın Aralık 2022’de ortalama 0,39 ABD doları olacağını söylüyor. 2025 için ortalama değer 0,58 ABD doları olurken, site GALA’nın 2029’da 1,10 ABD dolarına ulaşacağını düşünüyor.

TechNewsLeader tarafından yayınlanan veriler, 2022 için bir GALA kripto para fiyat tahmini yapıyor ve GALA’nın “piyasanın 2022’de iyi bir boğa koşusu görmesi halinde 0,41 doları geçebileceğini” belirtiyor. Uzun vadeli yatırımcılar tarafından tutulması beklendiği için, 2022 için ortalama fiyatı 0,36 dolar civarında olacak. 2030 için GALA kripto para fiyat tahmini, maksimum fiyat 7,98 dolar ve minimum fiyat seviyesi 6,43 dolar.

Wallet Investor ekibinin 2023 yılı tahminlerine göreyse GALA fiyatı minimum 1,10 dolar seviyhesine ulaşacak. Beklenen maksimum seviyesi 1,37 dolar olurken, ortalama olarak beklenen seviye 1,14 dolar seviyesidir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir