Bitcoin Ajandası

Gamium Corp Fiyatı Uçtu: Yüzde 600 Değer Artışı Kaydetti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Gamium Corp Fiyatı Uçtu: Yüzde 600 Değer Artışı Kaydetti!

Gamium Corp Fiyatı Uçtu: Yüzde 600 Değer Artışı Kaydetti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto piyasalarında günün en fazla değer kazanan ismi Gamium Corp Token (GMM) oldu. Yüzde 600’ün üzerinde değer kazanan varlık, Meta ve İspanya merkezli uluslararası telekomünikasyon markası Telefonica ile iş ortaklığı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen bu ortaklık, token fiyatının yükselmesinde büyük rol oynadı.

Gamium, Meta ve Telefonica’yla Ortak Çalışmaya Başladı

Gamium, Meta ve Telefonica’yla Ortak Çalışmaya Başladı
Gamium, Meta ve Telefonica’yla Ortak Çalışmaya Başladı

Dün (27 Şubat Pazartesi) Twitter üzerinden bir paylaşımda bulunan Gamium projesi hem Meta hem de Telefonica üzerinden gerçekleştirdiği Metaverse Aktivasyon Programını duyurmuştu. Şirket tarafından yapılan bu açıklamada, söz konusu iş ortaklığı sayesinde Meta teknolojilerinin kullanımının mümkün olduğu, tercih edilen startup şirketleri Telefonica ve Meta ile iş geliştirme olanaklarından faydalanılabileceği ifade edildi.

Gamium’un yardımcı üst düzey yöneticisi olan Alberto Rosas konuyla alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Rosas açıklamalarında bu iş birliğiyle beraber Meta’nın yapay zekâ ekibiyle çalışacaklarını, bu durumun da şirket açısından önemli bir tecrübe olacağını ifade etti.

Gamium Corp Fiyatı Yüzde 600 Değer Kazandı

Bütün bu gelişmelerin tam ortasında 10 milyonu aşkın takipçiye sahip olan Binance borsası Twitter hesabı üzerinden “GMMé paylaşımında bulundu. Yapılan bu paylaşım birçok yatırımcı ve Binance takipçisi tarafından GMM Token promosyonu olarak algılandı. Fakat söz konusu paylaşımın anlamı yalnızca İngilizce olarak “Goog Monday Morning” yani “Herkese Pazartesi’den Günaydın” cümlesinin kısaltmasıydı. Yatırımcılar bu heyecanla GMM Coin satın aldılar.

Bu durum neticesinde Gamium Corp Token (GMM) fiyatı yüzde 600’ün üzerinde değer kazanarak 0,0043 dolara ulaştı. Haberin yazıldığı esnadaysa GMM Token 0,002722 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir