Bitcoin Ajandası

Gate Group O Ülkede Yeni Bir Platform Başlattı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Gate Group O Ülkede Yeni Bir Platform Başlattı!

Gate Group O Ülkede Yeni Bir Platform Başlattı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto para piyasalarında önemli bir yere sahip olan Gate Group, yatırımlarını genişletme kararı aldı. Bu kapsamda Hong Kong için yatırım yaptı.

Gate Group, Hong Kong’da yeni bir dijital varlık ticaret platformuyla hizmet vermeye başladı. 23 Mayıs Salı gününden itibaren kullanıcılar dijital varlıklarını yatırabilme, çekebilme ve spot ticaret gibi işlemler yapabiliyor.

Gate Group Yeni Platformunu Kullanıcılarına Sundu

Gate Group Yeni Platformunu Kullanıcılarına Sundu
Gate Group Yeni Platformunu Kullanıcılarına Sundu

Gate.HK, perakende kullanıcılarla profesyonel yatırımcılar açısından geniş bir yatırımcı ticari faaliyet hizmetleri yelpazesi sunmayı amaçlamaktadır. Dünyaca ünlü şirket, Gate.HK’nın yeteneklerini genişletmeyi ve hedefleyerek kullanıcılarına daha geniş çaplı ticaret yelpazesi sunma amacıyla çalışmaktadır. Bütün yeni ürün ve hizmetler, Hong Kong’un düzenleyicileri şartlarına uygun olacak. Bununla beraber platform kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklere sahip bir şekilde tasarlanacak.

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından olan Gate.io, 2023 Şubat döneminde Hong Kong’da yeni bir proje için çalışmalar yürüttüğünü açıklamıştı. Üstelik aynı dönemde yeni kripto para lisans başvurusunda bulunduğunu, Gate HK için çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü de ifade etmişti. Bu hamle, ülkenin yerel yönetiminin 2023-2024 bütçesinin bir parçası olarak web3 çalışmalarını desteklemek adına 50 milyon Hong Kong doları (6,4 milyon dolar) ayırmasından sonra gerçekleştirildi.

Gate.io, mevcut durumda düzenleyici şartlarına uyum sağlamaya devam ediyor. Diğer yandan Hong Kong’da uzun zamandır yerleşik bir ekibe sahip olan şirket, Gate HK ile sanal varlık ticareti açısından güvenli ve saygın bir platform sunmak adına güçlü bir temel inşa ediyor.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir