Bitcoin Ajandası

Geçen Hafta Hangi Coinler En Yüksek Rakamına Ulaştı?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Geçen Hafta Hangi Coinler En Yüksek Rakamına Ulaştı?

Geçen Hafta Hangi Coinler En Yüksek Rakamına Ulaştı?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
38 0

Geçtiğimiz hafta Bitcoin bazlı olarak yaşanan büyük düşüşe rağmen bazı coinler tüm zamanların en yüksek rakamına ulaşmayı başardı. Bu bağlamda yatırımcılar, bazı coinlere yatırım yaptıktan sonra kısa sürede en yüksek rakamı gördü. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan coinler arasında DOT, MATIC, SOL, AAVE ve KSM yer aldı.

Geçen Hafta Hangi Coinler En Yüksek Rakamına Ulaştı?
Geçen Hafta Hangi Coinler En Yüksek Rakamına Ulaştı?

Polkadot 15 Mayıs’ta Rekor Kırdı

Edinilen bilgilere göre Polkadot (DOT), tüm zamanların en yüksek rakamına 15 Mayıs 2021 tarihi itibariyle ulaştı. Bu kapsamda 49,95 dolara kadar yükselen DOT, Bitcoin başta olmak üzere tüm coinlerde yaşanan geri çekilme ile en yüksek seviyesine göre yüzde 61 değer kaybı yaşadı.

MATIC ise kripto para piyasasında son günlerin en çok konuşulan altcoin projesi oldu. 18 Mayıs’ta 2,64 dolar ile rekor kıran MATIC, böylelikle kısa sürede rekorunu tazelemeyi başardı.

SOL’ün Listelenmesi Ertelendi

18 Mayıs’ta 58 doları gören SOL, 20 Mayıs itibariyle Coinbase Pro’da listelenecekti. Fakat yapılan duyuru ile listeleme ertelenmşi oldu.

AAVE ise 18 Mayıs günü 664 dolara kadar yükselerek rekor kırdı. Rekorun ardından ise yüzde 56,2 oranında gerileme meydana geldi.

KSM de 18 Mayıs tarihinde 623 dolarlık rekor seviyeyi görmüştü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir