Bitcoin Ajandası

Geçtiğimiz Dönemde ATH Yapan Kripto Para Birimleri
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Geçtiğimiz Dönemde ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Geçtiğimiz Dönemde ATH Yapan Kripto Para Birimleri

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Rakon [RKN], LockTrip[LOC], Twinci [TWIN], Veed[VEED] ve Nominex [NMX] alcoinleri gibi geçen hafta ATH yapan kripto paralar yüksek fiyata ulaşmasıyla gündeme yerleşti.

Cryptorank verileri ile yorum yapılan bilgilere bakıldığında 28 Haziran ve 4 Temmuz tarihlerinde yaşanan düşüşe karşın kripto para piyasasında ATH yapan altcoin’ler sıralama olarak şu şekilde verildi:

  • Rakon [RKN]
  • LockTrip [LOC]
  • Twinci [TWIN]
  • VEED [VEED]
  • Nominex [NMX]
Geçtiğimiz Dönemde ATH Yapan Kripto Para Birimleri
Geçtiğimiz Dönemde ATH Yapan Kripto Para Birimleri

ATH Yapan Kripto Para Birimlerinde Öncelik Hangisinde?

Rakon [RKN]: Aracılarla bağlantı kurmadan güven ihtiyacı doğrultusunda gerek duyulmadan bulunan yerlerde altyapı, uydu, navigasyon ve iletişim gibi sistemlerin bağlanması ve tasarlanması için blockchain tabanlı ağ kuran Rakon’dur. Dünyanın birçok yerinde gelen herhangi kripto para birimleri de oluşturmak, göndermek, almak ve depolamak için ticarette en güvenli yol olmuştur.  

28 Haziran 2021’de 0,443 dolara ulaştı. 4 piyasa ve 3 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi CREX24’tür.

Twinci [TWIN]: kullanıcılar tarafından oluşan dijital ürünler olabileceği gibi satılma ya da toplama BSC blok zincirlerinde kurulan merkezi bulunmayan bir NFT sosyal ağ uygulamasında var olan Twinci akıllarda il sıralarda yer alır.  Binance blok zincirinde oluşturulan bir kripto para birimi olarak da tüm zamanlarda en yüksek fiyatta bulunur. 30 Haziran 2021’de 2,32 dolarla ulaştı. 2 piyasa ve 2 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi Bibox’tır.

LockTrip (LOC): Ethereum blok zincirlerinde oluşumu sağlanan para birimi olarak kullanıcılar tarafından aracı ve komisyoncular için kesilerek rezervasyonları %60’a kadar tasarrufu sağlar. LockTrip, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 29 Haziran 2021’de 11.18 dolarla ulaştı.

VEED [VEED]: VeChain, blok zincirlerinde meydana gelen para birimlerinden biri olarak Veed, tüm zamanlarda en yüksek fiyatı da 1 Temmuz tarihinde görmüş oldu. Veed; 0,00381 dolara ulaşarak ardından %+ 7,18 düşüş yaşadı.

Nominex [NMX]: 22 Haziran tarihinde ATH fiyatı belirlenerek 2 Temmuz tarihinde yeniden tüm dönemlerin içinde en yüksek ATH fiyatına ulaşarak 5,85 dolara yükseliş gördü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir