Bitcoin Ajandası

Google Trends Aramalarında Shiba Inu 90 Günlük Verilerde En Düşük Seviyede!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Google Trends Aramalarında Shiba Inu 90 Günlük Verilerde En Düşük Seviyede!

Google Trends Aramalarında Shiba Inu 90 Günlük Verilerde En Düşük Seviyede!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Google Trends aramalarında Shıba Inu rekor kıran rallilerin hemen sonrasında popülaritesini yitirmeye başladığı için Shiba Inu (SHIB) bu tokenlerin en başında yer almaya başladı. 2021 yılında CoinMarketCap’te en çok görüntülenen kripto para birimi olan Bitcoin’i gölgede bırakmayı bile başararak büyük ilerlemeler kaydeden meme tokenin zamanla popülaritesi azaldı.

Google Trends aralamalarında Shıba Inu verilerine göre, son birkaç ay içerisinde keskin bir düşüş yaşandı. Anahtar kelime üzerinde olan ilgi, en son varlık fiyatlarından tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığı Ekim 2021’de zirveye ulaşarak yatırımcıların yüzünü güldürmüştü.

Google Trends Aramalarında Shiba Inu Popülaritesini Yitiriyor!

Google Trends Aramalarında Shiba Inu Popülaritesini Yitiriyor!
Google Trends Aramalarında Shiba Inu Popülaritesini Yitiriyor!

2021 yılında kripto para sektöründe damga vuran ve yılın son aylarında düşüşe geçen Shiba Inu CoinMarketCap’te en çok görüntüleme alarak kripto para birimleri arasında gündemde çok yer almıştı.

Piyasa değerine göre Polygon (MATIC) ve Binance USD (BUSD) arasında bulunan Shiba Inu’yu daha yükseğe itecek bir katalizörün bulunmaması, SHIB’nin bir sonraki görülecek düşüşlerine neden olan önemli bir faktör olarak görüldü.

Shıba ınu hakkında detaylı bilgi almak için https://bitcoinajandasi.com/shiba-inu-shib-nedir/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu

Ekim ayından sonrasında da son haftalarda 0.000088 dolarla zirveye ulaştığından beri token yaklaşık %70 kayıpla 0.00003 doların altına düşüş yaşayarak bu sefer olumsuz gündeme geldi.

CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu bugün öğleden sonra %6,89 oranında yükselişe geçerek 0.00002856 dolardan işlem görüyordu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir