Bitcoin Ajandası

Google, Web3 Alanına Yenilikler Getirmeyi Planlıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Google, Web3 Alanına Yenilikler Getirmeyi Planlıyor!

Google, Web3 Alanına Yenilikler Getirmeyi Planlıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
16 0

Google, piyasalarda dikkat çeken bir açıklamada bulunarak Web3 alanında çeşitli yenilikler planladığını duyurdu.

Google, mevcut düzende sektöre kazandırdıklarını satmaya çalışmak yerine, kripto para topluluğunun ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına birçok yeniliği hayata geçirmeyi planladığını aktardı.

Google, Web3 Alanında Yeniliklere İmza Atacak

Google, Web3 Alanında Yeniliklere İmza Atacak
Google, Web3 Alanında Yeniliklere İmza Atacak

Blok zinciri teknolojisinin en popüler kavramlarından biri olan Web3, her geçen gün büyük teknoloji şirketlerinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Üstelik bununla beraber Google, Web3 için birçok yeniliği hayata geçirmeyi planlıyor.

Google Cloud Platform Başkanı James Tromans konuyla alakalı olarak bazı açıklamalarda bulundu. Tromans söz konusu açıklamalarında kaydedilebilecek büyük bir ilerleme olabileceğini, aynı zamanda sektörde çok fazla fırsat bulunduğunu belirtti.

Google, kripto para piyasalarının ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet sunabilmek adına kendilerinden taviz vermek istemedikleri söyledi. Şirket, şimdiye kadar sektöre kazandırdıklarını satmaya çalışmaktan ziyade yenilik yapmaya yönelik çalışmaları olduğundan bahsetti.

Bu Alanda Birçok Fırsat Var

Google Cloud Platform Başkanı Tromans katıldığı bir podcast programında yaptığı bu açıklamalarında detaylardan da bahsetti. Söz konusu yenilikler paketinde kripto para topluluğunun sahip olduğu ve ilerleyen dönemlerde farklı şirketlerin sahip olabileceği özel gereksinimleri gerçekten karşılayabilecek nitelikte ürünler ekleyip ekleyemeyeceklerini sorgulayan Başkan Tromans, sektöre sunmak istedikleri bu değer adına hala çok fazla yol kat edebileceklerini belirtti. Ayrıca Web3 alanında çok fazla fırsat olduğunu da açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir