Bitcoin Ajandası

  1. Anasayfa
  2. Haberler

Haberler

Haberler

ABD’li Bankacılık Devi Celsius İflasına El Attı!

Esra Yılmaz
0 2

ABD’li bankacılık şirketi Goldman Sachs, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Celsius iflasına el attı. İflas etmek üzere olan kripto para platformu Celsius’un varlıklarını satın almayı planlıyor.

Haberler

O Ülkede Kripto Vergisi Alınmaya Başlayacak!

Esra Yılmaz
0 3

Arnavutluk hükümeti tarafından hazırlanan yeni yasa tasarısına göre, ülkede 2023 yılından itibaren kripto vergisi almaya başlayacak.

Haberler

SHIB Değeri Katlanıyor: Analistler Umut Veren Açıklamalarda Bulundu!

Esra Yılmaz
0 9

SHIB değeri yaşanan gelişmelerle beraber yükselişe geçti. Geçtiğimiz hafta en popüler meme coinin fiyatı patlayarak ayı piyasasını ve en önemli rakibi DOGE’u arkasında bıraktı. Yaşanan bu gelişmelerle beraber topluluk üyeleri BONE listelenmesinin kısa süre içerisinde gerçekleştirileceğini düşünüyor.

Haberler

Bitpanda Borsasında Neler Oluyor? İşten Çıkarımlar Başladı!

Esra Yılmaz
0 11

Viyana merkezli kripto para borsası Bitpanda’da olumsuz gelişmeler yaşanıyor. Kötü piyasa koşullarından etkilenen ünlü borsa personellerini işten çıkarmaya başladı.

Haberler

Shiba Inu Yeni Projesi için Tarih Verdi: Shibarium Başlıyor!

Esra Yılmaz
0 13

Shiba Inu ekibi uzun zamandır heyecanla beklenen yeni blok zinciri projesi Shibarium için yeni bir açıklamada bulundu. Yapılan açıklamaya göre geliştirici ekip projeyi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Haberler

NFT Yatırımları Devam Ediyor: Devler 23 Milyonluk Yatırım Yaptı!

Esra Yılmaz
0 9

NFT oyun platformu olarak tanınan Cyrptoys yaptığı bir açıklamayla yatırım turunu tamamladığını duyurdu. Açıklamaya göre toplamda 23 milyon dolarlık NFT yatırımları toplandı.