Bitcoin Ajandası

Haftalar Sonra 400 Milyonluk ETH Aldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Haftalar Sonra 400 Milyonluk ETH Aldı!

Haftalar Sonra 400 Milyonluk ETH Aldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Kripto para piyasasında serbest yatırım fon şirketlerinden biri olan ve Three Arrows Capital’ın kurucu ortağı Su Zhu’nun Kasım ayında açıklamasında “Artık Ethereum’u bıraktım” dedikten sadece birkaç hafta sonra şirket, tam 400 milyonluk ETH aldı. Cüzdan hareketlerinin meydana çıkmasıyla da Twitter’dan yorum yapan Zhu, “Bu tür panik satışlarını tabii ki değerlendireceğiz” dedi.

Elon Musk’ın ise Mayıs ayında “Bitcoin çevreyi kirletiyor, bu yüzden BTC ile araç satışımızı askıya alıyoruz” dönüşü kadar gibi 400 milyonluk ETH alımı da kripto para evrenindeki fikir değişikliklerini kapsadığında artık kimseyi şaşırtmıyor.

400 Milyonluk ETH Alındı!

400 Milyonluk ETH Alındı!
400 Milyonluk ETH Alındı!

Son olarak Kasım ayı içerisinde, “Ethereum’u terk ediyorum. Çünkü o da kendi yatırımcısını terk ediyor. Yakım mekanizmasını izleyip mutlu olacak halim yok” diyerek açıklama yapan Three Arrow Capital kurucu ortağı Su Zhu’nun şirketi, yeniden Ethereum aldı. Hem de 400 milyon dolarlık…

2012 yılı içerisinde de Su Zhu ve Kyle Davies tarafından kurulan Three Arrows Capital (3AC), hafta sonu gerçekleşen hesap hareketlerinin cüzdanına yaklaşık 400 milyon dolarlık Ethereum (yaklaşık 91 bin 477 ETH) meydana çıkardığı görüldü.

Çin’de görülen önemli değişimler sonucunda da Twitter’dan dünyaya duyuru yapan Wu Blockchain hesabından bilgi verdi. Bu bilgiye göre kripto analiz firması Nansen’in, 3AC’ye ait olduğunu belirlenen bir cüzdan Coinbase, FTX ve Binance’ten iki günde 91 bin 477 ETH çıkardı ve cüzdanına taşıdı. Hatta 91 bin ETH’in, 77 bini iki saat içinde taşındığı da meydana çıktı.

3AC Kurucularından Olan Su Zhu

3AC kurucuları olan Su Zhu ise, Wu Blockchain’in tweet’ine kısa süre içerisinde cevap verdi. “100 bin ETH sadece bir toz parçası” diyen Zhu, daha fazla alım yapacağının da işaretlerini verdi:

“Yakın işlerini bensiz izleyeceğinizi ve eğleneceğinizi düşünmüyordunuz, değil mi? ETH 1. katmanı hala yeni gelenler için kullanışlı değil. Bana inanmıyorsanız, büyükannenize sorun. Bu tür panik satışlarını ciddi şekilde değerlendirmeye devam edeceğim. 100 bin ETH sadece bir toz parçası.”

Ethereum hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için; https://bitcoinajandasi.com/ethereum-gibi-kripto-para-birimlerinin/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir