Bitcoin Ajandası

Haftalık Bazda SHIB Düşüşünün Nedeni Ortaya Çıktı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Haftalık Bazda SHIB Düşüşünün Nedeni Ortaya Çıktı!

Haftalık Bazda SHIB Düşüşünün Nedeni Ortaya Çıktı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Kripto para sektörünün en büyük meme coinlerinden biri oaln Shiba Inu, dün gün boyunca yüzde 15’e yakın değer kazandı. Fakat haftalık bazdaki verilere bakacak olursak hafta boyunda değer kaybı yaşadı. Elde edilen verilere göre SHIB düşüşü yüzde 26’dan fazla olurken, bu düşüşün nedeni ortaya çıktı.

O Satış SHIB Düşüşüne Neden Oldu

O Satış SHIB Düşüşüne Neden Oldu
O Satış SHIB Düşüşüne Neden Oldu

Kripto para analistlerine göre kendini gizleyen bir SHIB balinası, 100 milyon dolar değerinde 9.47 trilyon Shiba Inu Coin’in satışını gerçekleştirmesi bu düşüşe neden olmuş olabilir. Geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 26’nın üzerinde değer kaybı yaşayan SHIB, diğer büyük kripto para birimleriyle beraber hafta başından bu yana büyük bir satış baskısıyla karşı karşıya. Sektörün en büyük varlığı olan Bitcoin, küresel çaptaki kripto piyasalarındaki yaygın satışın sorumlusu olarak gösteriliyor.

Haftalık Bazda Bitcoin de Yüzde 30 Değer Kaybetti

Bitcoin son bir hafta içerisinde yüzde 30’un üzerinde kayıp yaşadı. Bu durum potansiyel olarak kripto para piyasalarında büyük çapta fiyat dalgalanmalarına yol açtı. Diğer yandan Shiba Inu söz konusu olduğunda gizemli balina günümüzün en büyük ikinci meme coininin değerini aşağıya çekme konusunda büyük bir rol oynadı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir