Bitcoin Ajandası

Halving Öncesi Litecoin Fiyatında Hareketlilik Var!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Halving Öncesi Litecoin Fiyatında Hareketlilik Var!

Halving Öncesi Litecoin Fiyatında Hareketlilik Var!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Kripto piyasasında önemli bir yere sahip olan Litecoin’de halving rüzgârı esiyor. Elde edilen bilgilere göre Litecoin fiyatı, halving’ten etkilenerek hareketlilik göstermeye başladı.

Ağustos ayının ilk zamanlarında halving’i gerçekleştirme planları yapan Litecoin’de aylar öncesinden büyük bir heyecan başladı. Son 24 saat içerisinde yüzde 8 değer kazanan popüler kripto para birimi, günün en çok değerlenen varlıkları arasında 3’üncü sırada yer aldı. Litecoin’in halving sürecinde halihazırda 12,5 olan ödül, 6,25 seviyesine kadar gerileyecek. Madenciliğin halihazırdaki zorluğu 24,80 milyon olurken, Hash oranıysa 715.61 TH olarak devam ediyor. Yatırımcılar açısından soru işareti olan en önemli konulardan biriyse bu işlemin Litecoin fiyatını nasıl etkileyeceği oldu.

Litecoin Fiyatı Yüzde 8 Değer Kazandı

Litecoin Fiyatı Yüzde 8 Değer Kazandı
Litecoin Fiyatı Yüzde 8 Değer Kazandı

Halving için geri sayıma başlayan LTC, bu durumu pek çok farklı veriye yansıttı. Bitcoin’in yükselişe geçmesinden güç alan LTC Coin, son 24 saat içerisinde yüzde 8,01 civarında artış göstererek dikkatleri üzerine topladı ve listenin üst sıralarında yer almayı başardı. Halving’e daha 3 ay olmasına karşın önemli bir ivme yakalayan Litecoin ekosistemi, sosyal medyanın gündeminde de yer aldı.

Sektörün en popüler varlıklarından biri olan LTC Coin, halving için gün sayarken yatırımcısını da meraklandırdı. Çoğu zaman pozitif fiyatlama olarak değerlendirilen halving işleminin LTC’yi ne yönde etkileyeceği merak konusu oldu. Neredeyse 79 gün sonra bu işlemi hayata geçirecek olan varlık, yatırımcılar ve piyasa tarafından ciddi bir ilgiye takip ediliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir