Bitcoin Ajandası

Kripto Şirketlerinden Hodlnaut Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Şirketlerinden Hodlnaut Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldı!

Kripto Şirketlerinden Hodlnaut Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para şirketi Hodlnaut, olumsuz yönde seyreden piyasa şartları karşısında ayakta kalma mücadelesi verirken, bir süre için para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

Genel olarak kripto piyasalarında seyreden düşüş, pek çok farklı şirketi iflas noktasına taşıdı. Bu şirketlerden bazıları iflas başvurusunda bulunurken, bazılarıysa ayakta kalabilmek adına çekim işlemlerini durdurma kararı aldı. Kripto kredi şirketi Hodlnaut da yaşadığı kriz sebebiyle para çekme işlemlerini durduran isimler arasında yerini aldı.

Hodlnaut Son Piyasa Verilerini Gösterdi

Hodlnaut Son Piyasa Verilerini Gösterdi
Hodlnaut Son Piyasa Verilerini Gösterdi

Kripto para kredi kullandırma platformu Hodlnaut, gözle görülen bir likidite krizinde müşterilerinin para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu. Hareket için son piyasa verilerini gösteren platform, şirketin likiditesini istikrara kavuşturabilmesi ve varlıkların korunmasın sağlayabilmesi açısından çalışmalar yürütmesi gerektiğini ifade etti.

Konuyla alakalı olarak detaylı bir açıklamada bulunan şirket yetkilileri, bütün müşterilerinin para çekme, takas ve para yatırma işlemlerini durdurduklarını, son piyasa şartları nedeniyle bu kararı almak zorunda olduklarını söyledi. Bunun hayal kırıklığı yaratabilecek bir haber olduğunu bildiklerini, müşterilerin uzun vadede çıkarlarını korumak zorunda olduklarını da belirten şirket yetkilileri, aynı zamanda MAS lisans başvurusunu geri çekmek durumunda kaldıklarını da ekledi.

Söz konusu açıklamada ayrıca güncellemeleri ve gelişmeleri en kısa sürede sağlamayı umdukları kurtarma planı üzerinde çalıştıklarını belirtti. Bu planlamada kullanıcıların çıkarlarının göz önünde bulundurulduğu da dile getirildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir