Bitcoin Ajandası

Huobi Borsasına FUD Saldırısı: Borsada Neler Oluyor?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Huobi Borsasına FUD Saldırısı: Borsada Neler Oluyor?

Huobi Borsasına FUD Saldırısı: Borsada Neler Oluyor?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto para piyasalarında yaşanan zorlu süreçlerden biri de FUD saldırıları olarak karşımıza çıkıyor. Sektördeki pek çok kripto para projesi, karşı karşıya kaldığı FUD saldırısıyla mücadele için ciddi bir mesai harcıyor. Ayı piyasasının da etkileriyle kripto piyasaları tüm olası kötü senaryoların üzerinde duruyor. Bu olumsuz faktörlerin arasında kalan Huobi borsası, son dönemlerde ortaya atılan personel çıkarttığı ve şirket içi iletişim kanallarını kapattığı yönündeki FUD saldırılarıyla mücadele ediyor.  

Huobi Borsası Sözde İflas İddialarına da Yanıt Verdi

Huobi Borsası Sözde İflas İddialarına da Yanıt Verdi
Huobi Borsası Sözde İflas İddialarına da Yanıt Verdi

Piyasaların öncü kripto borsalarından olan Huobi Global borsası, kendisiyle alakalı konuşan çeşitli iddialar arasında iflas söylentileriyle gündeme geldi. Bu söylentiler, şirketin personellerinin işten çıkarmaya ve iç operasyonlarını kapatmaya başladığıyla alakalı oldu. Konuyla alakalı olarak açıklamada bulunan Huobi Global danışanlarıysa söz konusu söylentilerin gerçekle alakası olmadığını söyleyerek söylentileri hızlı bir şekilde yalanladı.

Kullanıcıların Varlıkları Her Daim Güvende

Diğer yandan Huobi borsası danışmanı Justin Sun, konuya ilişkin olarak Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı. Gündemde yer alan iddialara değinen Sun, Huobi Global borsasının ticari faaliyetlerinin son derece verimli olduğundan ve topluluğun varlıklarının güvenliğinin her daim korunduğunu dile getirdi.

Tüm bunların yanı sıra Justin Sun, işten çıkmak isteyen Huobi global çalışanlarının yasal taleplerine saygı duyacağını da açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir