Bitcoin Ajandası

Huobi Global, Küresel Danışma Kurulu Üyelerini Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Huobi Global, Küresel Danışma Kurulu Üyelerini Açıkladı!

Huobi Global, Küresel Danışma Kurulu Üyelerini Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünyanın en önemli kripto borsalarından biri olarak bilinen Huobi, hisse satışları sonrasında ortaya çıkan dedikodularla beraber Küresel Danışma Kurulu üyelerini açıkladı.

Birkaç gün öncesinde kripto para borsası, büyüme ve gelişme planları dahilinde hisse satışı gerçekleştirdi. Yalnızca ana hisselerini satan şirket, elde edilen kaynağı operasyonları geliştirmek üzere kullanacağını ifade etmişti. Hisse satışları sonrasında kripto piyasalarında Huobi hakkında bazı iddialar ortaya atıldı. Bu iddialardan biri de Justin Sun tarafından hisse alımı gerçekleştirildiği yönündeydi. Bütün bu gelişmelerin ardından açıklama yapan Huobi Global, danışma kurulu üyelerini duyurdu.

Küresel Danışma Kurulu Üyelerinin İlki Justin Sun Oldu

Küresel Danışma Kurulu Üyelerinin İlki Justin Sun Oldu
Küresel Danışma Kurulu Üyelerinin İlki Justin Sun Oldu

Borsanın hisse satışıyla alakalı olarak ortaya atılan iddialar arasında About Capital’in alımında Justin Sun’ın parmağı olduğu yer aldı. Söz konusu iddialara göre ünlü isim, şirketin hissedarlarından biri olabilmek adına sessiz bir çalışma yürüttü.

Diğer yandan resmi kaynaklar tarafından bu iddialara ilişkin herhangi bir açıklama gelmese de Houbi Global tarafından yeni bir açıklama yapıldı. Açıklamaya göre borsanın küresel çalışmalarıyla alakalı olarak yeni bir kurul inşa edildi. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamayla şirket, kurulu oluşturan isimleri duyurdu.

İşte Diğer İsimler

Hisse satışlarında parmağı olduğu iddia edilen Tron kurucusu Justin Sun’ın, danışma kurulunun ilk üyesi olduğu ortaya çıktı. Sun, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımıyla bu pozisyona getirildiği için mutlu olduğunu dile getirdi. Huobi Global’in büyümesi ve gelişmesi için inşa edilen Küresel Danışma Kurulu’ndaki diğer isimlerse şunlar oldu:

  1. About Capital Üst Düzey Yöneticisi Ted Chen
  2. Hong Kong Bilim ve Teknolojisi Üniversitesi Başkan Yardımcısı Wang Yang
  3. Huobi Global Kurucu Ortağı Du Jun
  4. Valkyrie Investments Üst Düzey Yöneticisi Leah Wald

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir