Bitcoin Ajandası

Huobi Global O Ülkenin Düzenleyicisinden Onay Aldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Huobi Global O Ülkenin Düzenleyicisinden Onay Aldı!

Huobi Global O Ülkenin Düzenleyicisinden Onay Aldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından Huobi Global, Avustralya’da hizmet vermeye başlayacak. Elde edilen bilgilere göre ülkenin mali düzenleyici birimi Huobi borsasını onayladı.

Ülkenin mali düzenleyici birimi Huobi borsasının Avustralya’da faaliyet gösterebilmesi adına onay verdi. Şirket bu sayede gerçekleştirdiği operasyonlarını Avustralya’da da genişletebilme şansına sahip olacak.

Çinli kripto borsa devi Huobi, kendi ülkesinin kripto paralara karşı sergilediği sert tutuma karşı gerçekleştirdiği tüm operasyonlarını farklı ülkelere taşımak durumunda kaldı.

Avustralya Huobi Global’i Kabul Etti

Avustralya Huobi Global’i Kabul Etti
Avustralya Huobi Global’i Kabul Etti

Avustralya İşlem Raporları ve Analiz Merkezi tarafından Huobi borsası için onay verildi. Bu durum borsanın Avustralya’da operasyonlarını yürütebilmesi için yeşil ışık yaktı.

Dünyaca ünlü kripto borsasının bir sonraki hedefinde ülkede OTC hizmetleri sunmak yer alıyor. Şirket CFO’su Lily Zhang konuyla alakalı olarak birtakım açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında Zhang, kullanıcılarına profesyonel ve güvenilir hizmet sunmayı hedefleyen şirketin güvenlik ve uyumluluğunun önemli bir öncelik olduğunu dile getirdi.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren ünlü borsa, yıllar içinde ABD, Japonya, Hong Kong ve Güney Kore gibi çeşitli ülkelerden onay aldı. Diğer yandan şirket 2021 yılında kripto konusundaki olumlu tutumu sebebiyle operasyonlarını Cebelitarık’a da taşıdı.

Huobi borsası, yakın geçmişte bir başka Okyanusya ülkesi olan Yeni Zelanda’da da hizmet vermeye başlamıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir