Bitcoin Ajandası

KuCoin Duyurdu: IGO Platformu Faaliyete Geçiyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. KuCoin Duyurdu: IGO Platformu Faaliyete Geçiyor!

KuCoin Duyurdu: IGO Platformu Faaliyete Geçiyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünya genelinde en popüler kripto para borsalarından biri olan KuCoin, NFT alanında yeni bir girişimde bulunduğundan bahsetti. Geçtiğimiz yılın başından itibaren kripto para gündemini meşgul etmeye devam eden benzersiz token konusunda yeni bir hamlede bulunduğundan bahseden borsa devi, geçtiğimiz günlerde IGO platformunun tanıtımını duyurmuştu. Şimdilerde ise bu platformun yakın tarihte faaliyet göstermeye başladığından ve hatta ilk projesinin de hazır olduğundan bahsetti.

KuCoin IGO Platformu İçin Start Düğmesine Bastı

KuCoin IGO Platformu İçin Start Düğmesine Bastı
KuCoin IGO Platformu İçin Start Düğmesine Bastı

2021 yılında Axie Infinity, Splinterlands ya da Gods Unchained gibi çeşitli blok zinciri oyunları klasik oyun modelini değiştirirken, ana akım oyuncular metaverse oyun fikrini ortaya attı. Blok zinciri oyunlarının ikinci versiyonu, hem oyun hem de merkezi olmayan finansın (DeFi) harmanlandığı GameFi terimini tanıtarak oyun içerisinde NFT kullanımını üst düzeye taşıdı. Böylelikle The Sandbox ve Decentraland gibi blok zinciri oyunları, oyuncuları için heyecan verici ve zengin bir deneyim imkanı sunmaya başladı.

Platformun Çalışmalarına Hız Verildi

Kripto para sektöründe 2017 yılından bu yana hizmet vermekte olan KuCoin, benzersiz token ve oyun alanında yeni bir girişimde bulunuyor. Borsa devi bu girişimiyle Initial Game Offering (IGO/İlk Oyun) platformunu için son hazırlıklarını tamamlıyor. Bu aşamada platform, blok zinciri alanındaki oyun, web3 ve metaverse ortamlarının geliştirilmesi konusunda çalışmalarına hız verdi. P2P fiat ticareti, spot, vadeli işlemler, marj ticareti ve staking gibi çeşitli hizmetler sunan borsa devi, bu hizmetlerine bir yenisini daha eklemiş olacak.    

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir