Bitcoin Ajandası

AmplifyX Tezos’ta İlk Pop-Up NFT Müzik Galerisini Başlattı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. AmplifyX Tezos’ta İlk Pop-Up NFT Müzik Galerisini Başlattı

AmplifyX Tezos’ta İlk Pop-Up NFT Müzik Galerisini Başlattı

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Tezos (XTZ/USD) blok zinciri üzerine kurulumu sağlanan bir NFT müzik pazarında AmplifyX, Nicole Tamer Sanat Galerisinde birlikte Detroit Culture Club’ı kurdu ve tarihin NFT müzik galerisini başlattı. Platformlarda başlangıçta Detroit merkezli sanatçıların da bulunması dikkat çekiyor.

Nicole Tamer Sanat Galerisi ile ortaklık kurması ile tarihte ilk defa pop-up NFT müzik galerisini başlattı ve AmplifyX içerik oluşturucuları da iş üzerinden finanse edilmesi üzerine para kazanmalarda dijital araç seti oluşturulacağı üzerine de duruldu.

İlk Pop-Up NFT Müzik Galerisi

İlk Pop-Up NFT Müzik Galerisi
İlk Pop-Up NFT Müzik Galerisi

Farklı sektörler üzerinde bulunan tutkunları tarafından kurulumu gerçekleşen AmplifyX, içerik oluşturucularından daha iyi seviyede platformları inşa etmek amaçlanmaktadır. NFT’lerin de gücünden yararlanma sonucunda çalışmaları Web 3.0’da finanse etmeleri üzerine bunlardan para kazanmaları için karşı tarafa yetki vermektedir. AmplifyX CEO’su Adam Cowherd konuyla ilgili şunları söyledi:

“Son birkaç ayda, insanlar NFT’ler hakkında çok fazla şey duymaya başladı. Ancak buna rağmen çok az insan onlara sahip. AmplifyX’te bunu değiştirmeye çalışıyoruz. Hedeflerimizden biri, NFT satın almayı çevrimiçi bir tişört satın almak kadar kolay hale getirmektir.”

Detroit Culture Club pop-up NFT müzik galerisi, Detroit şehir merkezinde bulunan David Whitney Binasında olacaktır. 29 Eylül Çarşamba günü 18:00-21:00 EDT arasında da açık olacak ve Rocky Badd, Jay Vinchi, Tiny Jag, Kid Vishis ve diğer sanatçıları da bünyesinde bulunduracaktır.

Sekizinci Tezos Yükseltmesi Yakında Geliyor

Ağ katılımcıları, hard fork tarafına güvenmek zorunda kalmadan her daim bir iyileşme teklif eder. Oy verir ve benimsemeyi sağlar. Tezos’un da sekizinci yükselmede de yakında karşılaşacağız. Önceden olan yükseltmeler ise token standartlarında da iyileşme gösterdi ve gas ücretlerini %70 olarak azaltmaya uğrattı. Bu durum ise Eylül ayı itibariyle 4.8 milyondan daha fazla sözleşme çağrıları ile hızlı büyüme üzerinden blok zinciri ekosistemlerden biri Tezos’tur.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir