Bitcoin Ajandası

İstanbul Blockchain Haftası'nda 15 Bin Dolarlık Ödül!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. İstanbul Blockchain Haftası’nda 15 Bin Dolarlık Ödül!

İstanbul Blockchain Haftası’nda 15 Bin Dolarlık Ödül!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

İstanbul Blockchain Haftası kapsamında, dünya genelinde bir ilk olacak canlı Web3 e-spor turnuvası düzenlenecek. Kasım ayında düzenlenmesi planlanan turnuvada, kazananlara 15 bin dolarlık ödül verilecek.

17 Kasım’da başlayacak olan İstanbul Blockchain Haftası organizasyonunda, ESA Arena’da düzenlenmesi planlanan turnuvada, Web3 tasarımcılarının özel duyurularına, oyun lansmanlarına, demo testlerine ve dünyanın en sevilen Web3 oyunlarından biri için gerçekleştirilecek yarışmaya yer verilecek.

İstanbul Blockchain Haftası’nda Bir İlk Gerçekleştirilecek

İstanbul Blockchain Haftası’nda Bir İlk Gerçekleştirilecek
İstanbul Blockchain Haftası’nda Bir İlk Gerçekleştirilecek

İstabul Blockchain Week kapsamında ESA Arena’da düzenlenecek olan dünyanın ilk canlı e-spor turnuvasına sayısı günler kaldı.

Üç final aşamasıyla gerçekleştirilecek olan turnuvada, ilk aşama dört çeyrek final, ikinci aşama iki yarı final ve üçüncü aşama ise Büyük Final şeklinde gerçekleştirilecek. Turnuva sonucunda kazanan oyuncu ekibi, 15 bin dolar değerindeki ödül havuzundan fiziksel kupa, para ödülü ve hatıra olarak eşi benzeri olmayan birkaç NFT’nin sahibi olacak.  

Turnuvada Çeşitli Etkinlikler de Gerçekleştirilecek

Turnuvada heyecan verici bu mücadelenin dışında bazı oyunlar için tanıtım programları ve Web3 proje geliştiricilerinin duyurularına yer verilecek. Bununla beraber demo testleri ve dünya üzerindeki en sevilen Web3 oyununun çeşitli yarışmaları da yine bu program kapsamında gerçekleştirilecek.

Solana blockchain ağının son derece sevilen oyunlarından olan EV,io ile iş birliği yapan W3E, en üst sırada yer alan Türk ve Avrupa takımlarını canlı bir turnuva gerçekleştirebilmek adına davet etti. Turnuvaya hangi takımların katılacağıyla alakalı olarak yakın bir zamanda açıklama yapılması bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir