Bitcoin Ajandası

Kripto Piyasalarında Düşüş Sürüyor! İşte Bitcoin Dip Seviyesinde Beklenenler!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Piyasalarında Düşüş Sürüyor! İşte Bitcoin Dip Seviyesinde Beklenenler!

Kripto Piyasalarında Düşüş Sürüyor! İşte Bitcoin Dip Seviyesinde Beklenenler!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
4 0

Kripto para piyasalarının popüler analistlerinden Peter Brandt, Bitcoin dip seviyesini görmesinin ardından geleceğiyle alakalı bazı tahminlerde bulundu. Yakın zamanda daha büyük düşüşler yaşayabileceğini dile getiren Peter Brandt, 13 bin dolar seviyesine işaret etti. Bununla beraber Bitcoin’in daha zorlu seviyeleri geçtiğini de ifade etti.

13 Bin Dolarlık Bitcoin Dip Seviyesi Tahmini

13 Bin Dolarlık Bitcoin Dip Seviyesi Tahmini
13 Bin Dolarlık Bitcoin Dip Seviyesi Tahmini

Kripto para piyasası kan kaybetmeye devam ediyor. Piyasanın en büyük birimi olan Bitcoin günlerdir değer kaybederken hafta başlangıcını düşük bir seviyeden gerçekleştirdi. Özellikle de hafta sonu pek çok kripto para biriminde büyük ölçüde değer kaybı yaşanırken, Bitcoin de bu kriptolar arasında yerini aldı. 22-23 bin dolar seviyesine kadar gerilemesinin ardından son bir yılın en düşük seviyesi olarak kayıtlara geçen 21 bin dolara kadar geriledi.

En büyük kripto paraya sahip olan yatırımcıları hüsrana uğratacak bazı tahminlerde bulunan Peter Brandt, Bitcoin dip seviyesi için yeni tahminlerinden bahsetti. Güncel verilerin yeni seviye için 13 bin dolara işaret ettiğini dile getiren ünlü analist, özellikle de 31 Mayıs’ın üzerinde bir kapanış sergilemediğinde BTC’nin 12 bin 700 dolarak kadar gerileyebileceğini ifade etti.

Mevcut durumda toparlanma gösteren Bitcoin, haberin yazıldığı esnada 232 bin 794 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir