Bitcoin Ajandası

Bitcoin’de Boğa Sesleri Yükseldi: İşte BTC Grafik Analizi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin’de Boğa Sesleri Yükseldi: İşte BTC Grafik Analizi!

Bitcoin’de Boğa Sesleri Yükseldi: İşte BTC Grafik Analizi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Bitcoin’in 30 bin dolar seviyesi üzerinde tutunması kripto para piyasalarını hem heyecanlandırdı hem de cesaretlendirdi. Üstelik bu süreçte boşa sesleri de yükselişe geçerken BTC grafik analizi merak konusu oldu.

Lider kripto para biriminin son günlerde sergilediği olağan dışı performans kripto para piyasalarının gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Yatırımcılar tarafından yakından takip edilen Bitcoin’de boğa seslerinin yükselmesi de dikkat çeken gelişmeler arasında yer alıyor. Peki, kripto paranın çizdiği grafiğe göre Bitcoin’de beklenenler neler? İşte BTC grafik analizi…

BTC Grafik Analizi

BTC Grafik Analizi
BTC Grafik Analizi

Gece saatlerinde boğa seslerinin yükseldiği BTC, 31 bin dolar seviyesine doğru hareket etmiş durumda. Aradan geçen 10 ayın ardından 30 bin dolar seviyesine ulaşmayı başaran lider kripto para birimi, genel olarak kripto para piyasasının da yükseliş trendi başlatmasına ön ayak oluyor. Güncel verileri incelediğimizde 29 bin 600 dolar seviyesinden harekete geçen Bitcoin, söz konusu olan bu seviyeyi ilerleyen süreçlerde destek seviyesi olarak kullanabilir. Daha kısa bir zaman dilimini incelediğimizde ise 30 bin 425 dolar seviyesinin korunması, Bitcoin fiyatında yükseliş açısında kritik bir önem taşıyor. Hacimli fiyat artışının yaşanabilmesi için ilk olarak 31 bin, ikinci olaraksa 31 bin 750 dolar seviyesini geçmesi de önemli bir kriter olarak değerlendiriliyor.

Aylık ve haftalık açılış seviyesi hemen hemen aynı olan varlığın, büyük bir zaman diliminde 28 bin 400 dolar düzeyinden iştahlı alıcılarla karşılaşması muhtemel olacak. Piyasalarda parti havasına neden olan lider varlık, birçok yatırımcıya umut vadediyor.

Coinmarketcap verilerine göre yazım esnasında (14 Nisan 2023 Cuma) 30 bin 790 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin, piyasada heyecan yaratmaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir