Bitcoin Ajandası

İşte Uzmanlara Göre Yükseliş Beklenen Altcoin’ler!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. İşte Uzmanlara Göre Yükseliş Beklenen Altcoin’ler!

İşte Uzmanlara Göre Yükseliş Beklenen Altcoin’ler!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Uzmanlara göre bazı altcoin’ler, 2023’ün ikinci çeyrek döneminde ciddi bir yükseliş gösterme potansiyeli taşıyor. Analistlerden Josh Fernandez’e göre Pepe (PEPE), Sui (SUI), Arbitrum (ARB) ve STEPN (GMT) şimdilerde kripto endüstrisine liderlik eden 5 varlık. Bilinçli yatırımcılar, kısa ve uzun vadede kar edebilme potansiyeli sayesinde yükseliş beklenen altcoin’lere ilgi gösteriyor.

Yükseliş Beklenen Altcoin’lerden İlki PEPE

Yükseliş Beklenen Altcoin’lerden İlki PEPE
Yükseliş Beklenen Altcoin’lerden İlki PEPE

Son birkaç haftadır popüler varlık olma unvanını taşıyan PEPE, 17 Nisan’da gerçekleştirdiği tanıtımından beri ciddi fiyat artışları göstererek ilgi çekmeyi başardı. Elde edilen son verilere göre cari fiyatı 0.000001479 olan varlık, bir önceki kapanışa göre yüzde 7,7 değer kaybı yaşadı. Uzmanlar, istikrarsızlığa rağmen güçlü bir toparlanma gösterme konusunda iyimser olurken, fiyatının bu yıl içerisinde 0,00012 dolara ulaşmasını bekliyor.

SUI Defi’yi Bir Sonraki Seviyeye Taşımayı Hedefliyor

Sui (SUI), kullanıcılarına sunduğu birçok farklı avantaj sayesinde günümüzün en popüler varlıklarından biri haline gelmeyi başardı. Varlık şimdilerde 0,986255 dolar gibi düşük bir fiyattan alıcı bulurken, analistler bu fiyatın 2023 yılı bitmeden %200 oranında artacağını öngörüyor.

STEPN (GMT) için de Yükseliş Bekleniyor

Yükseliş beklenen altcoin’lerden STEPN (GMT), NFT’ler aracılığıyla kullanıcılarının fiziksel aktivitelere katılma ve kazanç elde etme imkânı sağlayan bir projedir. Her ne kadar son günlerde değer kaybetmiş olsa da uzmanlar varlığın yıl içerisinde güçlü bir toparlanma sergileyeceğine inanıyor. GMT Token şimdilerde 0,27678 dolardan işlem görüyor.

Arbitrum (ARB) Uzun Vadede Ön Plana Çıkıyor

Piyasadaki en baskın ve kazançlı Layer 2 çözümü olan Arbitrum (ARB), 1,17 dolardan alıcı buluyor. Bu varlığı düşük bir fiyattan satın almak yatırımcılara yüzde 200 kazanç elde etme imkanı tanır. Bir ayı piyasasının başlaması ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması halinde ARB Coin’den yüksek ölçüde kar edebilmek mümkündür.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir