Bitcoin Ajandası

Bitcoin Fiyatı Düşüyor! İşte Uzmanların Beklediği BTC Dip Fiyatı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Fiyatı Düşüyor! İşte Uzmanların Beklediği BTC Dip Fiyatı!

Bitcoin Fiyatı Düşüyor! İşte Uzmanların Beklediği BTC Dip Fiyatı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Yeni bir satış dalgası gerçekleşeceğini düşünen analiste göre BTC dip fiyatı 24 bin dolar seviyesine kadar gerileyebilir. Analistler geçtiğimiz yıl mayıs ayında piyasa grafiklerini analiz ederek beklenen çöküş konusunda doğru bir tahminde bulunmuştu. Uzmanlar şimdilerde de yeni bir dip seviyesi beklentisinden bahsediyor.

BTC Dip Fiyatı 24 bin Dolar Olacak

BTC Dip Fiyatı 24 bin Dolar Olacak
BTC Dip Fiyatı 24 bin Dolar Olacak

Dsve the Date, geçtiğimiz mayıs döneminde BTC fiyatının çöküşünü doğru tahmin ederek piyasalarda önemli bir yer edinmeyi başaran analistlerden biridir. Daha önceki analizlerinde Bitcoin fiyatının 25 bin 400 dolar kadar gerileyeceğini ve çift tepe modelinin 69 bin doları göreceğini önceden tahmin etmişti. İsabetli analizleriyle dikkat çeken analist Dave the Date, yakın bir gelecekte BTC dip fiyatının oluşacağını ifade ederek beklentilerinden bahsetti.

BTC Tarihinde Dibe Vurma Eğilimi Söz Konusu

Açıklamalarını Twitter hesabı üzerinden yapan Date, Bitcoin fiyatının dip seviyesine doğru hareket ettiğini ve kısa zamanda tersine dönerek değer kaybetmeye başlayacağını söyledi. Üstelik BTC ticaretinin 48 aylık hareketli ortalamasına yakın bir seviyede olacağını da söyleyen analist, bu aşamada Bitcoin’in tarihi açıdan dibe vurma eğilimi göstereceğine dikkat çekti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir