Bitcoin Ajandası

İşte Yeni Çıkan 5 Metaverse Coin’le Tanışın!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. İşte Yeni Çıkan 5 Metaverse Coin’le Tanışın!

İşte Yeni Çıkan 5 Metaverse Coin’le Tanışın!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

En iyi kripto arayışında güncel olarak trend listelerde devam eden Metaverse Coin, şimdi yeni listesini yayınladı. İşte yeni çıkan 5 Metaverse coin…

Aşağıda listeye dökülen ve 1 doların altında kalarak fiyata sahip olan metaverse altcoin’ler, en düşük değerden en yüksek fiyata doğru sıralandı. Yeni çıkan 5 Metaverse coin listesine sondan başlayarak listeler oluşturuldu.

Yeni Çıkan 5 Metaverse Coin

Yeni Çıkan 5 Metaverse Coin
Yeni Çıkan 5 Metaverse Coin

Starlink (STARL) – 0.000076 Dolarlık Fiyat

Starlink, ciddi anlamda merkezi ilk olan bir Metaverse tasarlamak istiyor. Kendisi için ilk topluluk adına ait merkezi bulunamayan sanal proje olarak tanımlarken STARL, Starl Ekosistemi için yönetim tokeni olmaya devam ediyor. Starlink, kullanıcıların Uydular, Uzay Aracı ve Araziler gibi sanal öğeleri satın almalar için satma kararına ve takas etmelerine olanak tanımaktadır.

Starlink tokeni için OKEx, Gate.io, Uniswap, ShibaSwap ve daha fazlası dahil olacak şekilde birkaç borsa için satın alım uygulanabilir. STARL, dolaşımda bulunan 9,9 trilyon arz ile toplamda 10 trilyon arza sahipken Starlink’in piyasa değeri 761 milyon dolar olmaktadır.

Metaverse Coin Radyo Caca (RACA) – 0,006842 Dolarlık Fiyat

Elon Musk’un annesi Maye Musk’ın destek verdiği bir proje oldu. RACA ayrıca, kullanıcılar için arazilere sahip olabilecek bir mülkleri üzerinde yerleştirebilecekleri alan oluşturmaktadır. Ayrıca mağazaların inşa edebileceği ve çeşitli oyunlar oynayabileceği veya oluşturabileceği bir 3B gezegen dünyası olan USM metaverse’nin de sahibidir.

RACA’yı Poloniex, Gate.io, PancakeSwap, MEXC ve daha fazla olmak üzere çeşitli farklı kripto para borsaları için de ayrı bir satın alma işlemi uygulayabilirsiniz. RACA’nın toplam arzı 4,43 milyar, dolaşımda bulunan arzı ise 1,2 milyar olmakta. Radio Caca’nın piyasa değeri 1,2 milyar dolardır.

Verasity (VRA) – 0.058 Dolarlık Fiyat

Verasity, Ethereum Blockchain üzerine inşa edilirken bir video paylaşım platformu olmak için oluşturulmuştur. Misyonu, çeşitli platformlarda video yayıncıları için etkileşim sunmak ve reklam gelirlerini önemli ölçüde artışa uğratmaktır. VRA’yı KuCoin, Gate.io, Uniswap, Bittrex ve daha fazlasına dahil olmak için ise bir dizi büyük borsa üzerinden satın alma işlemini uygulayabilirsiniz. VRA’nın toplam arzında ise 19,4 milyar, dolaşımda bulunan arzı ise 4,47 milyar olmuştur. VRA’nın piyasa değeri 263 milyon dolar olmuştur.

Metaverse Coin DEAPcoin (DEP) – 0.067 Dolarlık Fiyat

DEAPcoin, Blockchain tabanlı bir oyun sunmak için oluşturulan bir NFT platformu olmaktadır. DEP, Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edilen, ağın ERC-20 yerel tokeni olurken DEAPcoin, çeşitli Blockchain tabanlı Play-to-Earn oyunları kısmına ev sahipliği yapmak üzere Play Mining adlı bir hizmete sahip olmaktadır. DEP’yi Bittrex, OKEx, Uniswap, PancakeSwap ve daha fazlasından satın alım işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. DEP, 3,26 milyar dolaşım arzı ile toplam 30 milyar arza sahip olmakta ve EP’nin piyasa değeri 219 milyon dolar olmuştur.

Darwinia Network (RING) – 0,093 Dolarlık Fiyat

Darwinia Network, Polkadot’un üzerine inşası gerçekleşen bir Web3.0 Metaverse Çapraz Zincirli Köprü sistemi olurken Ethereum ve Binance Smart Chain gibi geleneksel Blockchain’ler için konumlandırılmış kripto paralar, Polkadot ekosistemine çeşitlilik sağlamak amacıyla entegrasyon sağlar. RING’i Huobi Global, Gate.io, Uniswap, MECV ve daha fazla miktarlarda satın alma işlemini gerçekleştirebilir ve RING’in toplam arzında 2 milyar, dolaşımdaki arzında ise 508 milyon kazanç elde edebilirsiniz. RING’in piyasa değeri ise 47 milyon dolar olmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir