Bitcoin Ajandası

Analistler Açıkladı: İşte Yeni Yılın En Karlı Coinleri!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analistler Açıkladı: İşte Yeni Yılın En Karlı Coinleri!

Analistler Açıkladı: İşte Yeni Yılın En Karlı Coinleri!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para yatırımlarından büyük ölçüde kazanç sağlamak isteyenler için uzmanlar tarafından bu yılın en karlı coinleri açıklandı. İşte 2023 yılında en çok kazanç sağlayacak olan projeler…

En Karlı Coinlerin Başında Bitcoin Var

En Karlı Coinlerin Başında Bitcoin Var
En Karlı Coinlerin Başında Bitcoin Var

Sektörün ilk kripto para birimi Bitcoin, en büyük piyasa değerine sahip olan bir varlık olarak karşımıza çıkıyor. Şimdilerde son derece istikrarlı bir seyir izleyen BTC, gelecek vadettiği için birçok yatırımcının portföyünde yer alıyor. Uzmanlara göre ayı piyasası son bulduğunda, Bitcoin fiyatı da büyük ölçüde artış gösterecek.

UniSwap Listedeki İlk Altcoin

Kripto analistleri yeni yılda bu alanda yatırım yapmak isteyenlere UniSwap öneriyor. Dijital varlıkları takas etmek isteyenler için muazzam bir DeFi çözümü olduğu düşünülen bu projede, Optimism yükseltmesi öncesinde fiyat artışı yaşanmadan yatırım yapmanın faydalı olabileceği düşünülüyor.

Shiba Inu da Listede

Popüler meme coin Shiba Inu, 2023’ün en karlı coinleri olacağı düşünülen listede yer alıyor. Şimdilerde kendi tarafında bir ivme yakalayan bu varlık, yakın zamanda yavaşlamayacak gibi görünüyor.

Analistler ApeCoin’den Umutlu

Uzmanlara göre ApeCoin, az bütçeyle hemen yatırım yapmak isteyenler için ideal bir varlık. Söz konusu bu popüler NFT projesi, 2023 yılında değer kazanacak olan projelerden biri olarak değerlendiriliyor. Bunun nedeni olarak da play-to-earn oyunlarını blok zincirine entegre etmeyi planlaması olarak gösteriliyor.

Analistler Ethereum Konusunda da Uyarıyor

Ethereum’un 2.0’ı kullanıma sunması, diğer birçok altcoin projesine kıyasla daha iyi bir performans sergileyeceğini düşündürüyor. Ethereum’a yatırım yapmak pek çok artı kazandırırken, bunlardan biri de PoS mekanizmasına geçişi olarak değerlendiriliyor. Bugünün şartlarında birçok uzman, ayı piyasasının sona ermesi durumunda Ethereum’un yükselişe geçeceğini öngörüyor.

Cardano da Yükselecek

Son olarak bu yıl yatırımcısına büyük kazandıracağı düşünülen varlıklardan bir diğeri de Ethereum katili Cardano olarak karşımıza çıkıyor. Güvenli, ölçeklenebilir, güvenilir olması gibi özellikleri ve gelişmeleri göz önünde bulundurulduğunda büyüme yörüngesinde olan bir varlık olarak kabul edilen Cardano, yeni yılda yatırımcılarının kazanç elde etmesini sağlayacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir