İsviçreli Perakendecilerden Bitcoin Hediye Kartı Hamlesi

İsviçreli Perakendecilerden Bitcoin Hediye Kartı Hamlesi

Haberler
Mart 9, 2021 tarafından Esra Yılmaz
37
Kripto para birimlerinde günden güne patlamalar yaşanırken, bu kapsamda adımlar atmaya karar veren ünlü İsviçreli perakendeciler müşterilerine Bitcoin hediye kartları satmaya hazırlanıyor.
İsviçreli Perakendecilerden Bitcoin Hediye Kartı Hamlesi

İsviçre’nin büyük perakendeci markalarından olan Manor ve Valora, İsviçre’de yer alan mağazalarında Bitcoin hediye kartları satmak için kripto birimlerin ününden faydalanmayı amaçlıyor. Tüm dünyada olduğu gibi İsviçre’de de yaşanan kripto patlaması ile beraber, perakendeciler müşterilerine özel Bitcoin kuponları ve hediye kartları dağıtmaya başlayarak lider kripto birimine olan ilgiyi artıracak. İsviçre’nin Tages-Anzeiger adlı internet sitesine göre, ülkenin en büyük perakende mağaza zinciri olarak gösterilen Manor, Bitcoin kuponlarını henüz şimdiden 59 şubesinde birden müşterileri ile buluşturmaya başladı.

İsviçreli Perakendecilerden Bitcoin Hediye Kartı Hamlesi
İsviçreli Perakendecilerden Bitcoin Hediye Kartı Hamlesi

1 Nisan’da Valora da Başlıyor

Manor’un ardından ülkenin en büyük mağaza zincirlerinden biri olarak bilinen Valora’nın da 1 Nisan tarihinden itibaren İsviçre genelindeki kiosklarında BTC hediye kartları satmaya başlayacağı öğrenirdi. Bitcoin kuponu veya Cryptonow olarak da bilinen hediye kartları, kripto para birimi olarak hizmet veren Vardex Suisse’nin stoklarından perakende mağazalara ulaşıyor. Vardex, aynı zamanda Bitcpin Suisse’nin bir yan kuruluşu olarak da faaliyet gösteriyor.

100 ve 500 Frank Arası Fiyatlar

Mağazalarda müşterilere satılacak olan Cryptonow kupon kartları, 100 ve 500 frank arasında değişen fiyatlar üzerinden satışa sunulacak. Vardex Bitcoin hediye kartları, birçok ülkede olduğu gibi İsviçre’de günden güne büyüyen kripto paralara olan ilginin artması ile müşterilere sunulacak.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle