Bitcoin Ajandası

Justin Bennett’a Göre Bitcoin Fiyatında Ralli Çok Yakın!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Justin Bennett’a Göre Bitcoin Fiyatında Ralli Çok Yakın

Justin Bennett’a Göre Bitcoin Fiyatında Ralli Çok Yakın

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Yeni bir video üzerinden Bennett, BTC’nin tarihi fiyat hareketinde yerleşen kalıplara göz atıyor. Piyasa değerlerinden elde ettiği verilere göre en büyük kripto para birimi için Bitcoin fiyatında rallinin çok yakın olduğunu görüyor. Bu oran ise %20-30’luk bir rallinin olduğunu söyledi.

Bennett’ın elde ettiği verilere göre 2021 yılının en başından beri Bitcoin ne zaman büyük bir fiyat düşüşü görse de ralliden önceki günlerde veya haftalarda genelde bu noktanın altına kadar bir düşüş görür. Bu duruma göre, Bitcoin ralli fiyatında sürecin dalgalanmaya hazır olduğu aşama olarak bildirildi.

Bitcoin Fiyatında Ralli Çok Yakın

Bitcoin Fiyatında Ralli Çok Yakın
Bitcoin Fiyatında Ralli Çok Yakın

“2021’in başından beri, tasfiye fitilinin altına düştüğümüz yeri görebiliyorsunuz, sonra daha yükseğe hareket ediyoruz. Her seferinde bu meydana geldi. Bitcoin için ortalama hareket yaklaşık %63’tür, yani tüm bu hareketlerin ortalamasını alırsanız bu yaklaşık %63’tür. En küçüğü [Nisan ayında] buradaydı ve bu yaklaşık %27 idi… Burada neyin olası olduğuna dair bir fikir edinmek için geçmiş fiyat hareketini kullanırsak ve burada 40.000 dolara bakarsak… %27 civarındaki en küçük hareketi elde edersek, bu, piyasayı 50.000 dolara getirir ve bu aslında çok mantıklı olurdu çünkü biliyoruz ki 50.000 ile 53.000 dolar arasındaki bu alanın önemli olması muhtemel.”

BTC’de Daha Fazla Konsolidasyon

Bennett, satıcılar arasından bu aralığı direnç olarak savunacakları göz önünde bulundurulduğunda, 50.000 ila 53.000 dolar arasında bir fiyatın bir ralli hedefi olarak mantıklı olduğunu söyledi. Bunlarla birlikte, Bitcoin’in öncesinde 45.600 dolarlık seviyeyi kırarak rallisini başlatması gerektiğini söyledi.

“BTC’de daha fazla konsolidasyon. Hâlâ önümüzdeki birkaç hafta içinde 45.600 dolar ve potansiyel olarak 50.000-53.000 dolara doğru bir hareket bekliyorum.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir