Bitcoin Ajandası

Justin Sun, FTX Krizinde Devreye Girdi: Çözüm Üretmeye Çalışıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Justin Sun, FTX Krizinde Devreye Girdi: Çözüm Üretmeye Çalışıyor!

Justin Sun, FTX Krizinde Devreye Girdi: Çözüm Üretmeye Çalışıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

TRON blok zincirinin kurucusu olan Justin Sun, son günlerde likidite kriziyle karşı karşıya kalan FTX için çözüm planı üzerine çalıştığını açıkladı.

FTX Üst Düzey Yöneticisi Sam-Bankman Fried, uzun zamandır devam eden suskunluğunu, Twitter üzerinden Justin Sun’ın çözüm planı gönderisini retweet ederek bozdu.

Justin Sun, FTX için Çözüm Planı Hazırlıyor

Justin Sun, FTX için Çözüm Planı Hazırlıyor
Justin Sun, FTX için Çözüm Planı Hazırlıyor

TRON kurucusu Sun, Binance’ın FTX borsasını satın almaktan vazgeçtiğini duyurmasından kısa bir süre sonra ayrıntıya girmeden FTX ile çözüm üretme konusunda çalışmalar yürüttüklerini açıkladı.

Dünyaca ünlü blockchain platformunun kurucusu Sun, konuyla alakalı olarak Twitter üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamalarında Sun, FTX’de yer alan bütün TRON Token sahiplerinin arkasında duracağını, duyurusunun ileriye yönelik bir yol başlatabilmek adına FTX ile beraber çözüm planları hazırladıklarını belirtti.

Ekiple Beraber Durumu Yönetebileceklerine İnanıyor

Justin Sun daha önce yapmış olduğu açıklamasında, yatırımcılarını FTX’te sıkışan fonlarla koruma altına alacağını belirtmişti. Huobi Global’in resmi internet sitesinde yayımlanan bir blog gönderisindeyse Tron DAO ve Huobi, BTT, TRX, JST, SUN ve HT gibi Tron Token’lerini 1:1 oranında kullanmak isteyen yatırımcıları için kalıcı bir destek sunacaklarını ifade etmişti.

Ekibin daha fazla bozulmanın önüne geçebilmek adına gece gündüz demeden çalıştıklarını dile getiren Sun, FTX’in resmi hesabını ekleyerek ortaklarıyla beraber bütüncül bir yaklaşımla durumu yönetebileceklerine inandığını belirtti. Ayrıca FTX krizini takip edenlerin kendilerini izlemeye devam etmelerini de söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir