Bitcoin Ajandası

Katy Perry Altcoin Seçti Fiyat Sıçradı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Katy Perry Altcoin Seçti Fiyat Sıçradı!

Katy Perry Altcoin Seçti Fiyat Sıçradı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Katy Perry altcoin seçti ve “The Roar Package” isimli bu drop, THETA ağında özel NFT’ler içeriyor. Bugün ise attığı tweet’e göre, NFT’ler 15 Aralık’ta satışa sunuldu.

NFT kullanıcıları resmi thetadrop web sitesine kaydolabilme ve sınırlı sayıda NFT kazanmak için cüzdanlarına ön ödeme yapabilme avantajıyla karşı karşıya. Sınırlı sayı içerisinde üretilen Katy Perry NFT’nin fiyatı ise 100 dolar ve toplam 2.500 adet mevcut durumda. Kullanıcılar, hesaba 100 ABD Doları değerine göre USD veya TFUEL ile ön ödeme yaparak aktif kullanıcılık sağlayabiliyor. Peki THETA nedir?

Katy Perry Altcoin Seçti Fiyat Sıçradı!

Katy Perry Altcoin Seçti Fiyat Sıçradı!
Katy Perry Altcoin Seçti Fiyat Sıçradı!

THETA kendisini tam olarak yeni nesil video ve eğlence blockchaini olarak tanımladı. Bir NFT pazar yeri ve Github’da var olan ve tamamen açık kaynak kodu içermekte. THETA, Google, Sony, Samsung, Binance, Blockchain ve daha fazlasını kapsam alanına alan kurumsal doğrulayıcı nodeları için etkileyici ortaklara sahip görüldü. THETA, yazım esnasında ise %10 civarında bir artışla 4,26 dolardan işlem görmeye başladı. Piyasa değeri ise 4,26 milyar dolar.

Katy Perry gibi büyük ünlülerin dahil olduğu THETA gibi blockchainler şirketleriyle ortak olduğunu görmek istiyor. Kripto para birimlerinden de giderek daha yaygın hale gelme yolunda olduğunun bir işareti olarak görülüyor. Daha yüksek profilli etkileyiciler üzerinde şirketler kripto hareketine katılım sağladıkça ekosisteme daha fazla kullanıcı katılmaya başladıkça, küresel kripto para birimi piyasa değerinin önümüzdeki yıllarından sonuna kadar kolayca yükseleceği görülüyor.

Katy Perry’nin Gelecekteki Etkinlikleri

NFT‘lere sahip olmak katılımcılar için Katy Perry’nin gelecekte var olacak etkinliklerinden bazılarına VIP erişimi veya özel ayrıcalıklar kazandırabilir. Katy Perry NFT dropu, gelecek zamanlarda NFT’leri, özellikle de sınırlı sayıda sürümleri değiştirmek isteyenler için bir yatırım seçeneği olabilir. Ancak, hiçbir yatırımlarda kusursuz olmadığını unutmayı ve bu nedenle risk almaya hazır olun.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir