Bitcoin Ajandası

Ünlü Rock Grubu Kings Of Leon Uzaya NFT Gönderiyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Rock Grubu Kings Of Leon Uzaya NFT Gönderiyor!

Ünlü Rock Grubu Kings Of Leon Uzaya NFT Gönderiyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Kings of Leon Rock grubu uzaya NFT’ler göndermeye kararlı. Uzaya gitme aşamasında SpaceX aracı olan özel Inspiration4’u ile gelecek hafta içerisinde kalkışa geçerek grubun şarkılarından birisiyle beraber dijital sanatını da yörüngeye taşıyacak.

14 Eylül Salı gecesi NASA tarafından Kennedy Uzay Merkezi’nden fırlatılması ile sivil uzay uçuşunda Kings of Leon grubu daha öncelerden de hiç yayınlanmamış olan performans ile 51 NFT’nin de uzaya taşınacağı belirtildi. Grubun Time in Disguise” şarkısıyla birlikte uzaya NFT gönderimi canlı kayıtlar altında önümüzdeki hafta SpaceX’in Inspiration4 ekibiyle yörüngeye gönderilecek.

Kings Of Leon’dan Uzaya NFT Gönderimi

Kings Of Leon’dan Uzaya NFT Gönderimi
Kings Of Leon’dan Uzaya NFT Gönderimi

Inspiration4 ekip üyelerinin dün (9 Eylül) yaptığı açıklamada;

“‘Time in Disguise’ yörüngede çalınan ilk NFT şarkısı olacak. Diğer 50 NFT ise 50 farklı sanatçı tarafından yaratılan sanat eserlerinden oluşuyor.”

“#Inspiration4 görev yüküne bir göz atmak için heyecanlıyım! Uzaya giden ilk NFT şarkısı gibi bir tarihe nasıl sahip olabileceğinizi görün.

@KingsofLeon ve diğer ikonik öğeler, hayat kurtaran çalışmalarından yararlanıyor @StJude burada dünyada: https://inspiration4.com/press/inspiration4-reveals-mission-payload-highlights- dahil.”

200 Milyon Dolar Toplamayı Hedefliyor

NFT’ler St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi’nin yararlı olmasına göre açık artırma ile satış başlayacak. Inspiration4, St. Jude’s Çocuk Araştırma Hastanesi adına kullanabilmek için toplamda 200 milyon dolar toplamayı hedefliyor.

Yellowheart tarafından düzenlenen “Time in Disguise” isimli parçanın müzayedesi 20 Eylül’e kadar devam ediyor. Kings of Leon grubu konuyla ilgili şunları söyledi;

“St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi için para toplamak amacıyla bu tarihi yolculuğa katılmaktan onur duyuyoruz ve Inspiration4 ekibine en içten dileklerimizle başarılar diliyoruz.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir