Bitcoin Ajandası

Kripto Analizlerine Göre Solana (SOL) Patlayabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kripto Analizlerine Göre Solana (SOL) Patlayabilir!

Kripto Analizlerine Göre Solana (SOL) Patlayabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Sektörün öncü analistlerinden Justin Bennett, en değerli dijital varlıklardan Bitcoin (BTC), Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) hakkındaki kripto analizlerini tazeledi. Bennet, söz konusu varlıkların yükseliş grafiğinde olduğunu belirtirken, ünlü analiz şirketi InvestAnswers’e göre Bitcoin için tüm işaretlerin yükseliş trendi yönünde olduğunu ifade ediyor.

Kripto Analizlerine Göre Solana (SOL) Patlayabilir!

Kripto Analizlerine Göre Solana (SOL) Patlayabilir!
Kripto Analizlerine Göre Solana (SOL) Patlayabilir!

Popüler analist Justin Bennett Twitter üzerinden takipçilerine yaptığı bir açıklamayla Bitcoin’in ters yönde piyasa hakimiyetini göz önünde bulundurarak altcoinlerde hareketlilik yaşanacağını belirtti. Altseason2022’nin ısındığı yönündeki ifadesiyle Bitcoin’in piyasa hakimiyetini tersine çevirdiğine ve yukarı yönlü bir seyir izleyeceğine dikkat çekiyor. 

Bu türden bir piyasa seyrinin altcoinleri de etkileyeceğini ve altcoin piyasa hakimiyetini de artıracağını ifade eden uzman analist Bennett, söz konusu tahminlerin yakında yaşanabileceğini belirtti. Cryptoacademy bülteninin son sayısındaki açıklamalarında da Solana’nın BTC ile ilişkili bir çıkış yapabileceğini söyleyen Bennett, SOL’un patlama hazırlığında olduğunu da ekledi. Ancak bu beklentileri doğrulayabilmek adına SOL’un 85 doların üzerine kapanış yapması gerektiğini ve o zamana kadar da bu durumun biraz spekülatif olduğunu da ekledi.

Ethereum da Analistin Radarında!

Solana’dan sonra Ethereum hakkında da açıklamalarda bulunan analist, ETH’nin gerçekleştirdiği yüzde 6 oranındaki rallinin akabinde Kasım 2021 döneminin trend çizgisini test ettiğini belirtti. Mevcut piyasalarda 2 bin 800 doların altında seyrettiğini, bir sonraki testin 3 bin dolar düzeyi olduğunu söyledi. Üstelik Bennett kripto analizlerinde, ETH’nin 3 bin 600 dolara doğru ilerlediğini ve alternatif olarak direncin altındaki bir seviyenin 2 bin 500 doların hemen üstündeki destekle üçgeni sağlam tutabileceğini de açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir